Zebra TC72 lewy przód
zoom_out_map

Terminal mobilny ZEBRA TC72

PROCESOR: Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz

PAMIĘĆ: 4 GB RAM / 32 GB FLASH

EKRAN: 1280 x 720 px

TYP: 1D i 2D, imager SE4750

ZASIĘG ODCZYTU:  do 92,2 cm

INTERFEJSY: BT, Wi-Fi, 4G, NFC,GPS

BATERIA: 4620 mAh

KAMERA: 13 Mpx - tylna, 5 Mpx - przednia

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65, IP67

WYMIARY:  161 mm x 84 mm x 28 mm

WAGA: 376 g

OS: Android 8

TC720L-0MJ24B0-A6
9999999999994
Wersja Systemu
Karta SIM
8 970,39 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Mobilny terminal z systemem Android - Zebra TC72

Mobilny terminal Zebra TC72 to kompleksowe rozwiązanie pozwalające na przeniesienie poziomu jakości obsługi klienta na nowe wyżyny. TC72 zapewnia wszystkie funkcje, których pracownicy potrzebują do osiągnięcia najwyższej wydajności. Dodatkowo ten komputer mobilny jest niezwykle wytrzymały i niezawodny, zapewniający niezakłóconą pracę, bez żadnych przestojów spowodowanych awarią sprzętu. Mobilny terminal TC72 cechuje się właściwą dla smartfonów prostotą obsługi, która skraca czas ewentualnego szkolenia pracowników lub całkowicie go eliminuje. Budowa komputera mobilnego TC72 została zaprojektowana z myślą o latach całodziennego, intensywnego użytku przy stałym zachowaniu funkcjonalności i wydajności podzespołów.

Ekran dotykowy z zaawansowaną technologią

Mobilny terminal Zebra TC72 posiada wysokiej jakości wyświetlacz HD, z elastycznym sposobem obsługi wielodotykowej z możliwością wprowadzania danych palcem w rękawiczce lub rysikiem działa nawet przy mokrym ekranie. Wyświetlacz komputera mobilnego TC72 jest przygotowany pod intuicyjne aplikacje wykorzystujące dużą ilość danych graficznych, które zwiększą wydajność pracowników, a także ułatwią i przyspieszą ich pracę.

Pracuj przez całą zmianę na jednym ładowaniu

Wysoce pojemne baterie PowerPrecision+ zapewniają nieprzerwane działanie terminalowi mobilnemu Zebra TC72 nawet do 15 godzin, które wystarczą nawet na najdłuższe zmiany. Tryb wymiany baterii podczas pracy urządzenia pozwala maksymalnie przyspieszyć proces wymiany akumulatora przy czym nie trzeba wyłączać urządzenia ani zamykać aktywnych aplikacji, co zapewnia komfort pracownikom i pozwala od razu kontynuować zadania.

Rejestruj wszystkie dane - od kodów kreskowych, po dokumenty i etykiety

Terminal mobilny Zebra TC72 posiada niezwykle zaawansowaną technologię skanowania oraz inteligentne obrazowanie PRZM umożliwiają błyskawiczną rejestrację elektronicznych i drukowanych kodów kreskowych 1D i 2D, w tym kodów Digimarc. Wysoka jakość skanowania zapewnia odczyt niezależnie od ich stanu i warunków. Dodatkowo Zebra TC72 ma zwiększony zakres roboczy i szeroki kąt widzenia, który umożliwia pracownikom skanowanie kodów z bliska jak i daleka. Terminal mobilny posiada odczyt wielokierunkowy - daje to możliwość odczytu kodów bez precyzyjnego nakierowania na odczytywany dokument. Bezpłatna aplikacja SimulScan firmy Zebra fabrycznie zainstalowana na TC72 pozwala za naciśnięciem jednego przycisku odczyt wielu kodów kreskowych na etykiecie lub danych w formularzu.

Większy zasięg i prędkość Wi-Fi

Komputery mobilne TC72 posiadają technologia MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2×2, która umożliwia punktom dostępowym jednoczesne komunikowanie się z wieloma różnymi urządzeniami za pomocą technologii precyzyjnego formowania wiązki, co zwiększa przepustowość, szybkość i zasięg sieci Wi-Fi. Proces przetwarzania został przeniesiony z urządzenia mobilnego do punktu dostępowego, co wydłuża cykl pracy przy zasilaniu z baterii.

Bluetooth 5.0 — dwukrotnie większa prędkość i czterokrotnie większy zasięg

Zwiększony zasięg wynoszący 800 ft/240 m i prędkość transmisji danych sięgająca 2 Mb/s zwiększają elastyczność aplikacji oraz wydajność urządzeń peryferyjnych Bluetooth podłączonych do terminala mobilnego TC72 takich jak drukarki oraz zestawy słuchawkowe, natomiast technologia Bluetooth Low Energy pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię, aby wydłużyć czas cyklu baterii.

Zwiększona produktywność z akcesoriami klasy korporacyjnej

W przeciwieństwie do smartfonów klasy konsumenckiej, do terminala mobilnego TC72 dostępny jest pełen zestaw przeznaczonych dla firm akcesoriów, które zwiększają prostotę użytkowania i zarządzania. Uchwyt ze spustem ułatwia skanowanie, a unikatowe stacje dokujące ShareCradle, w których można ładować urządzenia i baterie, upraszczają proces zarządzania zapleczem. Pełna zgodność wsteczna z akcesoriami do modeli TC70x/TC75x obniża koszt modernizacji sprzętu.

TC720L-0MJ24B0-A6
9999999999994

Zobacz także