ZEBRA TC77 lewy przód
zoom_out_map

Terminal mobilny ZEBRA TC77

PROCESOR: Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz

PAMIĘĆ: 4 GB RAM / 32 GB FLASH

EKRAN: 1280 x 720 px

TYP: 1D i 2D, imager SE4750

ZASIĘG ODCZYTU:  do 92,2 cm

INTERFEJSY: USB

BATERIA: 4620 mAh

KAMERA: 13 Mpx - tylna, 5 Mpx - przednia

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65, IP67

WYMIARY:  161 mm x 84 mm x 28 mm

WAGA: 376 g

OS: Android 8,1

TC77HL-5ME24BG-A6
8596375213920
Karta SIM
10 637,25 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny z systemem Android - Zebra TC77

Terminal mobilny Zebra TC77 to urządzenie, które pozwala znacznie zwiększyć wydajność Twoich pracowników. Od modelu TC72 odróżnia go głównie dodatkowa możliwość połączeń również poprzez sieć komórkową. Terminal jest niezwykle wytrzymały i niezawodny dzięki czemu jego działanie nie jest zakłócane ani przez różnego rodzaju usterki czy rozładowaną baterię. Jego budowa została bardzo dokładnie przemyślana i zaprojektowana tak, aby całodzienne intensywne użytkowanie urządzenia było łatwe i wygodne. Cechuje go prostota obsługi właściwa dla smartfonów i wytrzymałość na poziomie urządzeń przemysłowych.

Zaawansowany technologicznie

Dzięki dużemu 5 calowemu ekranowi HD obsługa urządzenia staje się bezproblemowa bez względu na to czy wprowadzamy dane rysikiem, palcem, w rękawiczce czy może robimy to w warunkach podwyższonej wilgotności. Intuicyjny wyświetlacz pozwala na wygodną obsługę aplikacji wykorzystując wysoką rozdzielczość czy dużą ilość danych graficznych co znacznie przyspiesza pracę oraz zwiększa wydajność pracowników.

Wysoce wydajna bateria

Zastosowana w modelu TC77 bateria zapewnia nieprzerwaną pracę terminala nawet przez 15 godzin na jednym ładowaniu. Możemy bardzo szybko wymienić baterię bez konieczności wyłączania urządzenia czy zamykania otworzonych już aplikacji. Przyspiesza to znacznie proces wymiany akumulatora i nie powoduje zakłóceń w ciągłości pracy.

Wszechstronność odczytu

W terminalu mobilnym Zebra TC77 zastosowana została wysoko zaawansowana technologia skanowania oraz inteligentne obrazowanie PRZM co umożliwia błyskawiczną rejestrację elektronicznych i drukowanych kodów kreskowych 1D, 2D a także kodów Digimarc. Możemy odczytywać kody z bliska i z daleka, uszkodzone, słabo wydrukowane czy zabrudzone. Nieprecyzyjne nakierowanie czy konieczność sczytywanie wielu kodów jednocześnie nie stanowi dla TC77 najmniejszego problemu.

Większy zasięg i prędkość

W komputerach mobilnych TC77 zastosowana została technologia MU-MIMO 2x2 umożliwiająca punktom dostępowym jednoczesne łączenie się z kilkoma urządzeniami. Zwiększa to szybkość i zasięg Wi-Fi. Cykl pracy baterii został wydłużony dzięki temu, że proces przetwarzania został przeniesiony z urządzenia mobilnego do punktu dostępowego. Czterokrotnie zwiększony zasięg i dwukrotnie zwiększona prędkość transmisji danych poprawia działanie aplikacji i zwiększa elastyczność urządzeń peryferyjnych Bluetooth.

Pełna elastyczność łączności komórkowej

Jeśli Twoi pracownicy podróżują do miejsc gdzie sygnał dostarczany jest przez innych operatorów z terminalem Zebra TC77 mogą być spokojni. Mają zachowaną nieprzerwana łączność bez względu na to gdzie się znajdują. Terminal TC77 posiada certyfikat sieci bezpieczeństwa jak AT&T, FirstNet i Verizon. Doskonale sprawdzi się to wśród pracowników służb ratunkowych, którzy potrzebują ciągłej łączności nawet wówczas gdy sieci są przeciążone.

TC77HL-5ME24BG-A6
8596375213920

Zobacz także