Zebra TC52x-HC przód
zoom_out_map

Terminal mobilny ZEBRA TC52x-HC

PROCESOR: Qualcomm Snapdragon 660 1,8 GHz

PAMIĘĆ: 4 GB RAM / 32 GB FLASH

EKRAN: 1920 x 1080 px

TYP: 1D i 2D, imager SE4750

ZASIĘG ODCZYTU:  do 92,2 cm

INTERFEJSY: Bluetooth, NFC, WLAN

BATERIA: 3100 mAh

KAMERA: 13 Mpx - tylna, 5 Mpx - przednia

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65

WYMIARY:  158 mm x 79 mm x 13,7 mm

WAGA: 236 g

OS: Android 11

TC520K-1HCMH6P-A6
8596375250161
9 253,14 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny z dotykowym ekranem TC52x-HC

Terminal mobilny Zebra TC52x-HC jest ulepszoną i wydajniejszą wersją swojego poprzednika, modelu TC52-HC. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o placówkach medycznych w celu poprawienia jakości opieki oraz doświadczneia pacjentów. Specjalna, gładka konstrukcja ułatwia dezynfekcję tak niezbędną i często stosowaną w środowisku medycznym. Posiada skaner imager do odczytu kodów 1D i 2D oraz system operacyjny Android 11 działający na procesorze Qualcomm Snapdragon 2,45 GHz, który wraz z pamięcią masową w technologii Universal Flash Storage (UFS) zapewnia błyskawiczną nawigację pomiędzy ekranami aplikacji.

Zaawansowana technologia ekranu dotykowego

Kolektor danych Zebra TC52x-HC wykorzystuje cały 5-calowy ekran w technologii Full HD, zapewniając więcej miejsca na wyświetlenie większej ilości danych. Prosty, dobrze znany i elastyczny sposób obsługi wielodotykowej ekranu z możliwością wprowadzania danych palcem w rękawiczce lub rysikiem działa nawet przy mokrym wyświetlaczu. A dzięki najlepszym w tej klasie parametrom czytelności ekranu w warunkach zewnętrznych jego zawartość łatwo jest odczytać nawet w ostrym świetle słonecznym.

Zasilanie na całą zmianę, na którym pracownicy mogą polegać

Terminal danych Zebra TC52x-HC posiada baterie PowerPrecision+ o wysokiej pojemności zapewniają aż 14 godzin zasilania – co wystarczy na najdłuższą nawet zmianę. Dzięki trybowi wymiany baterii, który daje dwie minuty sama zmiana akumulatora staje się łatwa i szybka – nie trzeba wyłączać urządzenia ani zamykać aktywnych aplikacji. A dzięki funkcji szybkiego ładowania baterie są w pełni naładowane i gotowe do pracy w rekordowo szybkim czasie.

Solidna konstrukcja i gotowość do najintensywniejszej nawet pracy w firmie

Mimo, że komputer mobilny TC52x-HC wygląda jak smartfon, został skonstruowany na potrzeby przedsiębiorstw. Można go upuścić do wody lub na betonową posadzkę, a także obsługiwać w deszczu, śniegu i zapylonym środowisku pracy. Uszczelnienie w urządzeniu obejmują teraz także baterię, co zwiększa niezawodność urządzenia. Jednolita obudowa zapewnia czułym układom elektronicznym dodatkową ochronę przed uderzeniami co ogranicza ewentualne koszty serwisowania. Szkło Corning Gorilla zapewnia z kolei maksymalną ochronę przed zarysowaniami i pękaniem dla panelu dotykowego i szyby skanera.

Obsługa najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych

Komputery mobilne TC52x-HCdają możliwość obsługi rozwiązań płatniczych nowej generacji. Moduł łączności bezprzewodowej NFC został przesunięty w górną część urządzenia, co ułatwia realizację płatności zbliżeniowych. Możliwość zastosowania oferowanego przez firmę Zebra wyświetlacza HD4000 pozwala wykorzystać przełomowe technologie, aby wdrażać procesy robocze, w których część czynności wykonywanych jest bez użycia rąk, w sposób znaczący poprawiając produktywność i dokładność realizacji zadań.

Większy zasięg i szybkość łączności Wi-Fi – przy niższym poborze mocy

Komputery mobilne TC52x-HC posiadają technologia MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2×2 umożliwia punktom dostępowym jednoczesne komunikowanie się z wieloma różnymi urządzeniami za pomocą technologii precyzyjnego formowania wiązki, co zwiększa przepustowość, szybkość i zasięg sieci Wi-Fi. Proces przetwarzania został przeniesiony z urządzenia mobilnego do punktu dostępowego, co wydłuża cykl pracy przy zasilaniu z baterii.

Bluetooth 5.0 – 2x większa prędkość i 4x większy zasięg

Dzięki większej szybkość transmisji danych do 2 Mb/s w komputerze mobilnym TC52x-HC powoduje to zwiększenie elastyczność aplikacji oraz wydajność urządzeń peryferyjnych Bluetooth, takich jak drukarki oraz zestawy słuchawkowe. Technologia Bluetooth Low Energy (BLE) pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię, w efekcie czego TC52x-HC ma wydłużony cykl pracy baterii.

TC520K-1HCMH6P-A6
8596375250161

Zobacz także