Zebra EC55 lewy przód
zoom_out_map

ZEBRA EC55 TERMINAL MOBILNY

Zebra EC55 - najcieńsze i najlżejsze indywidualne komputery mobilne klasy korporacyjnej z wbudowanym skanerem.

EC55BK-21D121-A6
8596375245723
Interfejs
Bateria
Rodzaj skanera
Pamięć
4 533,90 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Zebra EC55 Komputer przenośny dla przedsiębiorstw

Terminal EC55 to komputer mobilny firmy Zebra oparty na systemie Android 10. Posiada duży 5-calowy wyświetlacz z możliwością intuicyjnej obsługi aplikacji. Łączy w sobie wygląd i wygodę obsługi smartfona z niezawodnością, trwałością oraz funkcjami na poziomie urządzenia klasy korporacyjnej. Bezprzewodowo obsługiwany jest za pomocą łączności Bluetooth, NFC, Wi-Fi oraz w odróżnieniu od modelu EC50 również poprzez sieć komórkową. Może być używany także z wykorzystaniem kabla USB. W większości konfiguracji urządzenie posiada wielokierunkowy imager do odczytu kodów 1D/2D. To jeden z najcieńszych i najlżejszych komputerów mobilnych firmy Zebra. Świetnie sprawdzi się w różnych środowiskach pracy od handlu detalicznego poprzez turystykę i gastronomię na służbie zdrowia kończąc.

Zwiększ wydajność z EC55

EC55 to kieszonkowy, zaawansowany komputer zapewniający rewolucyjny wzrost wydajności poszczególnych pracowników i najwyższy poziom elastyczności zastosowań. Można go wsunąć do kieszeni, nosić w futerale lub zamienić w krótkofalówkę bądź kompleksowo wyposażony przenośny aparat telefoniczny PBX. Może również stać się w pełni funkcjonalną stacją roboczą z monitorem, klawiaturą i innymi akcesoriami — wystarczy go jedynie umieścić w stacji dokującej dostępnej jako wyposażenie dodatkowe. Z kolei zatrzaskowy uchwyt ze spustem zapewnia niezrównany komfort przy zadaniach wymagających intensywnego skanowania.

Szybka rejestracja danych

Występujący opcjonalnie, w modelu EC55, wbudowany skaner, umożliwia szybką rejestrację niemalże każdego kodu kreskowego, w tym Digimarc, bez względu na to w jakim jest stanie – zabrudzony, uszkodzony czy słabo wydrukowany. Do dokumentowania stanu towaru czy zgodności z przepisami może nam posłużyć aparat fotograficzny tylny o rozdzielczości 13MP. Natomiast do rozmów np. pomiędzy pracownikami mamy do dyspozycji kolorową kamerę przednią o rozdzielczości 5 MP. Wygodę użytkowania i poruszanie się pomiędzy aplikacjami zapewni nam duży 5 calowy wyświetlacz.

Najszybsza w swojej klasie łączność bezprzewodowa

Dodatkowe możliwości zapewniają najlepsze funkcje łączności bezprzewodowej. Jeśli chodzi o wykorzystanie sieci Wi-Fi do komunikacji głosowej i transmisji danych, pracownicy mogą liczyć na najwyższą jakość łączności na poziomie połączeń przewodowych. Efekt? Krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń głosowych i błyskawiczne działanie aplikacji „bez oczekiwania” dzięki opracowanemu przez firmę Zebra rozwiązaniu Fusion, obsłudze 2x2 MU-MIMO oraz WorryFree Wi-Fi. Bluetooth 5.0 oferuje dwa razy większą szybkość i cztery razy większy zasięg niż Bluetooth 4.2, a jednocześnie niższy pobór mocy, co zapewnia większą wydajność urządzeń peryferyjnych i dłuższy cykl pracy baterii. Zasilanie bez trudu wystarczy na cały dzień pracy (10-12 godzin) a nawet dłużej przy baterii o zwiększonej pojemności (do 16 godzin). Trzecią z kluczowych technologii bezprzewodowych dostępnych w EC50/EC55 jest NFC, dzięki któremu użytkownik może za jednym dotknięciem sczytać identyfikator, sparować drukarkę, a w niedalekiej przyszłości — dokonać zakupu.

Pakiet Mobility DNA – nowe funkcje i możliwości

Opracowany przez firmę Zebra pakiet Mobility DNA dla firm wzbogaca komputery mobilne EC55 w nowe funkcje i możliwości, znacząco poprawiając łatwość obsługi, bezpieczeństwo urządzeń i wygodę zarządzania. Obejmuje on narzędzia, które wyjątkowo upraszczają rejestrację danych — i umożliwiają przesłanie uzyskanych danych do istniejących aplikacji, od razu po wyjęciu urządzeń z opakowania — bez konieczności pisania nowego kodu. Ponad 100 funkcji dodanych do systemu Android 10 pozwala stworzyć prawdziwy system operacyjny klasy korporacyjnej. Dzięki StageNow urządzenia szybko i łatwo przygotowuje się do użycia — w ciągu kilku sekund można wczytać wszystkie ustawienia i aplikacje oraz wyłączyć usługę Google Mobile Services w celu poprawy zabezpieczeń. PowerPrecision Console umożliwia łatwe identyfikowanie i usuwanie baterii, których nie można już do pełna naładować. Device Diagnostics pozwala błyskawicznie przetestować wszystkie główne systemy w urządzeniu, żeby ustalić, czy dany problem można rozwiązać na miejscu — dzięki temu urządzeń nie trzeba niepotrzebnie wysyłać do centrum serwisowego, co zwiększa ich dostępność w miejscu pracy. Kradzieże i straty można wyeliminować za pomocą modułu śledzącego urządzenia, czyli narzędzia dostępnego w ramach Mobility DNA, które pozwala bez trudu odnaleźć urządzenia zagubione lub odłożone w niewłaściwe miejsce, nawet po rozładowaniu baterii.

Bezkonkurencyjny w swojej klasie

Jeśli chodzi o wartość urządzenia, EC55 zapewniają bezkonkurencyjne korzyści z posiadania rozwiązania mobilnego. Przynoszą one duże oszczędności — biorąc pod uwagę cały okres eksploatacji urządzeń EC55, łączny koszt ich posiadania jest średnio o połowę niższy niż koszt smartfonów klasy konsumenckiej. Wsparcie techniczne i aktualizacje zabezpieczeń systemu operacyjnego dostępne są każdego dnia, gdy urządzenie jest w użyciu — przez okres do ośmiu lat — w ramach opcjonalnej umowy serwisowej Zebra OneCare. Niezależnie od tego, czy firma już dziś korzysta z innych urządzeń mobilnych marki Zebra czy dopiero zamierza z nich korzystać w przyszłości, wspólna platforma ułatwia przenoszenie aplikacji i obsługę informatyczną.

EC55BK-21D121-A6
8596375245723

Zobacz także