Zebra EC55 lewy przód
zoom_out_map

TERMINAL MOBILNY ZEBRA EC55

Zebra EC55 - najcieńszy i najlżejszy indywidualny terminal mobilny klasy korporacyjnej z wbudowanym skanerem.

EC55BK-21D121-A6
8596375245723
Łączność
Bateria
Rodzaj skanera
Pamięć
4 355,41 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny ZEBRA EC55 dla przedsiębiorstw

Terminal EC55 to komputer mobilny firmy Zebra oparty na systemie Android 10. Posiada duży 5-calowy wyświetlacz z możliwością intuicyjnej obsługi aplikacji. Łączy w sobie wygląd i wygodę obsługi smartfona z niezawodnością, trwałością oraz funkcjami na poziomie urządzenia klasy korporacyjnej. Bezprzewodowo obsługiwany jest za pomocą łączności Bluetooth, NFC, Wi-Fi oraz w odróżnieniu od modelu EC50 również poprzez sieć komórkową. Może być używany także z wykorzystaniem kabla USB. W większości konfiguracji urządzenie posiada wielokierunkowy imager do odczytu kodów 1D/2D. To jeden z najcieńszych i najlżejszych terminali mobilnych firmy Zebra. Świetnie sprawdzi się w różnych środowiskach pracy od handlu detalicznego poprzez turystykę i gastronomię na służbie zdrowia kończąc.

Zwiększ wydajność z EC55

EC55 to kieszonkowy, zaawansowany komputer zapewniający rewolucyjny wzrost wydajności poszczególnych pracowników i najwyższy poziom elastyczności zastosowań. Można go wsunąć do kieszeni, nosić w futerale lub zamienić w krótkofalówkę bądź kompleksowo wyposażony przenośny aparat telefoniczny PBX. Może również stać się w pełni funkcjonalną stacją roboczą z monitorem, klawiaturą i innymi akcesoriami — wystarczy go jedynie umieścić w stacji dokującej dostępnej jako wyposażenie dodatkowe. Z kolei zatrzaskowy uchwyt ze spustem zapewnia niezrównany komfort przy zadaniach wymagających intensywnego skanowania.

Szybka rejestracja danych

Występujący opcjonalnie, w modelu EC55, wbudowany skaner, umożliwia szybką rejestrację niemalże każdego kodu kreskowego, w tym Digimarc, bez względu na to w jakim jest stanie – zabrudzony, uszkodzony czy słabo wydrukowany. Do dokumentowania stanu towaru czy zgodności z przepisami może nam posłużyć aparat fotograficzny tylny o rozdzielczości 13MP. Natomiast do rozmów np. pomiędzy pracownikami mamy do dyspozycji kolorową kamerę przednią o rozdzielczości 5 MP. Wygodę użytkowania i poruszanie się pomiędzy aplikacjami zapewni nam duży 5 calowy wyświetlacz.

Najszybsza w swojej klasie łączność bezprzewodowa

Dodatkowe możliwości zapewniają najlepsze funkcje łączności bezprzewodowej. Jeśli chodzi o wykorzystanie sieci Wi-Fi do komunikacji głosowej i transmisji danych, pracownicy mogą liczyć na najwyższą jakość łączności na poziomie połączeń przewodowych. Efekt? Krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń głosowych i błyskawiczne działanie aplikacji „bez oczekiwania” dzięki opracowanemu przez firmę Zebra rozwiązaniu Fusion, obsłudze 2x2 MU-MIMO oraz WorryFree Wi-Fi. Bluetooth 5.0 oferuje dwa razy większą szybkość i cztery razy większy zasięg niż Bluetooth 4.2, a jednocześnie niższy pobór mocy, co zapewnia większą wydajność urządzeń peryferyjnych i dłuższy cykl pracy baterii. Zasilanie bez trudu wystarczy na cały dzień pracy (10-12 godzin) a nawet dłużej przy baterii o zwiększonej pojemności (do 16 godzin). Trzecią z kluczowych technologii bezprzewodowych dostępnych w EC50/EC55 jest NFC, dzięki któremu użytkownik może za jednym dotknięciem sczytać identyfikator, sparować drukarkę, a w niedalekiej przyszłości — dokonać zakupu.

Pakiet Mobility DNA – nowe funkcje i możliwości

Opracowany przez firmę Zebra pakiet Mobility DNA dla firm wzbogaca terminale mobilne EC55 w nowe funkcje i możliwości, znacząco poprawiając łatwość obsługi, bezpieczeństwo urządzeń i wygodę zarządzania. Obejmuje on narzędzia, które wyjątkowo upraszczają rejestrację danych — i umożliwiają przesłanie uzyskanych danych do istniejących aplikacji, od razu po wyjęciu urządzeń z opakowania — bez konieczności pisania nowego kodu. Ponad 100 funkcji dodanych do systemu Android 10 pozwala stworzyć prawdziwy system operacyjny klasy korporacyjnej. Dzięki StageNow urządzenia szybko i łatwo przygotowuje się do użycia — w ciągu kilku sekund można wczytać wszystkie ustawienia i aplikacje oraz wyłączyć usługę Google Mobile Services w celu poprawy zabezpieczeń. PowerPrecision Console umożliwia łatwe identyfikowanie i usuwanie baterii, których nie można już do pełna naładować. Device Diagnostics pozwala błyskawicznie przetestować wszystkie główne systemy w urządzeniu, żeby ustalić, czy dany problem można rozwiązać na miejscu — dzięki temu urządzeń nie trzeba niepotrzebnie wysyłać do centrum serwisowego, co zwiększa ich dostępność w miejscu pracy. Kradzieże i straty można wyeliminować za pomocą modułu śledzącego urządzenia, czyli narzędzia dostępnego w ramach Mobility DNA, które pozwala bez trudu odnaleźć urządzenia zagubione lub odłożone w niewłaściwe miejsce, nawet po rozładowaniu baterii.

Bezkonkurencyjny w swojej klasie

Jeśli chodzi o wartość urządzenia, EC55 zapewniają bezkonkurencyjne korzyści z posiadania rozwiązania mobilnego. Przynoszą one duże oszczędności — biorąc pod uwagę cały okres eksploatacji urządzeń EC55, łączny koszt ich posiadania jest średnio o połowę niższy niż koszt smartfonów klasy konsumenckiej. Wsparcie techniczne i aktualizacje zabezpieczeń systemu operacyjnego dostępne są każdego dnia, gdy urządzenie jest w użyciu — przez okres do ośmiu lat — w ramach opcjonalnej umowy serwisowej Zebra OneCare. Niezależnie od tego, czy firma już dziś korzysta z innych urządzeń mobilnych marki Zebra czy dopiero zamierza z nich korzystać w przyszłości, wspólna platforma ułatwia przenoszenie aplikacji i obsługę informatyczną.

EC55BK-21D121-A6
8596375245723

Zobacz także