ZEBRA TC52ax-HC TERMINAL MOBILNY prawy przód
zoom_out_map

TERMINAL MOBILNY ZEBRA TC52ax-HC

Terminal mobilny Zebra TC52ax-HC przeznaczony dla służby zdrowia, odporny na działanie silnych środków dezynfekujących

TC520L-1HCMH7P-A6
8596375250185
Bateria
8 449,76 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Terminal mobilny TC52ax-HC z dotykowym ekranem

Terminal mobilny zebra TC52ax-HC to poprawiona, bardziej wydajna wersja modelu TC52-HC. To komputer pomagający personelowi różnorodnych placówek ochrony zdrowia poprawić jakość ich opieki oraz zapewnić doświadczenie pacjenta na dużo wyższym poziomie. Zapewnia doskonałą jakość połączeń głosowych oraz transmisji danych a duży ekran pozwala wyświetlić więcej informacji nie wymagając jednocześnie tak częstego przewijania. Bateria możliwa do wymiany bez konieczności wyłączania urządzenia znacznie przyspiesza i ułatwia pracę zapewniając praktycznie ciągłe zasilanie. Dzięki czerwonemu przyciskowi alarmowemu możemy jednym ruchem przywołać pomoc. Odpowiednie do zastosowań medycznych podświetlenie oraz kolor celownika ułatwia rejestrację nawet najbardziej nieczytelnych kodów kreskowych. TC52ax-HC mają możliwość robienia zdjęć wysokiej jakości tak aby dokumentowanie było prostsze a współpraca zdalna z lekarzami dużo wygodniejsza.

Zaawansowana technologia ekranu dotykowego o wyższej rozdzielczości Full HD

Kolektor danych Zebra TC52ax-HC posiada 5-calowy ekran Full HD, zapewniający dużo wyraźniejszą grafikę oraz tekst. 600 nitów zapewnia czytelność ekranu w praktycznie każdych warunkach. Obsługa wielodotykowa pozwala na wprowadzanie danych w rękawiczce lub za pomocą rysika. Funkcjonuje nawet przy mokrym ekranie.

Wysoce zaawansowana technologia baterii

PowerPrecision+ to bardzo pojemne baterie zapewniające nawet do 14 godzin zasilania – tak by ich praca spokojnie wystarczyła nawet na najdłuższą zmianę. Z racji na to, iż baterie można wymieniać bez konieczności wyłączania urządzenia oszczędza to dużo czasu i nie ma ryzyka przerwania rozpoczętego procesu. Ponadto dzięki funkcji szybkiego ładowania baterie są gotowe do pracy w rekordowo szybkim czasie. Możemy też łatwo zidentyfikować i usunąć baterie, które już nie są w pełni sprawne. Pomoże nam w tym bezpłatne narzędzie PowerPrecision Console wchodzące w skład pakietu Mobility DNA.

Automatyczna rejestracja danych z etykiet i formularzy

Personel medyczny musi czasem skanować kilka kodów kreskowych znajdujących się na jednej etykiecie oraz sczytywać dane z formularza medycznego, na którym znajduje się kilka innych pozycji. Dzięki rozwiązaniu Multi-Barcode Scanning – bezpłatnej aplikacji zainstalowanej fabrycznie – możliwe jest to już za naciśnięciem jednego przycisku.

Odporność na środki dezynfekujące

Komputer mobilny TC52ax-HC został stworzony specjalnie na potrzeby całego sektora ochrony zdrowia. Jego obudowa została tak skonstruowana aby była odporna nie tylko na upadki i wilgoć ale również na częste działanie silnych środków dezynfekujących. W obudowie zostały zasłonięte otwory na wkręty oraz zminimalizowano liczbę połączeń i załamań. W elementach audio zastosowano innowacyjne rozwiązanie, które pozwoliło wyeliminować miejsca gromadzenia się zarazków. Zanieczyszczenia nie przedostają się do środka a jakość dźwięku pozostaje na najwyższym poziomie.

Bezpieczne przesyłanie wiadomości tekstowych

Standardowe wiadomości tekstowe nie zapewniają bezpieczeństwa wymaganego w placówkach ochrony zdrowia, a w warunkach szpitalnych komunikacja głosowa jest często nie na miejscu. Teraz personel może spełnić wymogi HIPAA w zakresie ochrony i bezpieczeństwa danych, przesyłając dyskretne wiadomości tekstowe za pośrednictwem opracowanej przez firmę Zebra, łatwej do wdrożenia aplikacji Workforce Connect Enterprise Messaging lub stworzonej przez jednego z naszych partnerów handlowych zatwierdzonej bezpiecznej aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych. Przekazywanie standardowych wiadomości tekstowych nie stanowi żadnego bezpieczeństwa dla zawartych w nich danych. Korzystając z urządzeń specjalistycznych personel może spełniać wymogi HIPPA w zakresie ochrony i bezpieczeństwa danych dzięki użyciu Workforce Connect Enterprise Messaging – łatwej do wdrożenia, opracowanej przez firmę Zebra, aplikacji chroniącej przesyłane dane.

Solidna konstrukcja i gotowość do pracy w nawet najtrudniejszych warunkach

Solidna konstrukcja sprawia, że TC52ax-HC będzie działał nawet po upadku na podłogę lub zamoczeniu. Zawsze jest gotowy do całodobowej pracy. Szkło Corning Gorilla zastosowane w panelu dotykowym oraz oknie skanera, chroni dodatkowo te dwa z najbardziej delikatnych elementów przed zarysowaniami i pęknięciami.

TC520L-1HCMH7P-A6
8596375250185

Zobacz także