ZEBRA TC58 TERMINAL MOBILNY lewy przód
zoom_out_map

TERMINAL MOBILNY ZEBRA TC58

ZEBRA TC58 terminal mobilny (TC58B1-3T1E4B1080-A6); Android 11, 6-calowy wyświetlacz dotykowy; moduł skanujący.

TC58B1-3T1E4B1080-A6
Rodzaj skanera
Pamięć
Kamera
7 715,34 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny ZEBRA TC58 z dotykowym ekranem 

Zebra TC58 to nowa gama komputerów mobilnych Zebra. Został wyposażony w najnowsze technologie bezprzewodowe jak 5G czy Wi-Fi 6E. Dzięki temu pracownicy mają szybszy dostęp do niezbędnych informacji koniecznych do wykonywania powierzonej pracy. 6-calowy wyświetlacz gwarantuje większą przejrzystość i wygodę użytkowania. Zebra zaopatrzyła swoje urządzenia w gamę narzędzi Mobility DNA, które zapewniają zwiększenie produktywności użytkowników, upraszczając jednocześnie infrastrukturę i całą obsługę informatyczną przez cały cykl życia urządzenia. Cienka ale naprawdę bardzo trwała obudowa gwarantuje wygodę użytkowania.

Wysoka wydajność

Dzięki wiodącej mocy obliczeniowej, pamięci oraz pamięci masowej mamy zapewniony prawie natychmiastowy czas reakcji w trakcie obsługi nawet najbardziej wymagających aplikacji. TC58 to ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490 nowej generacji, do 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci flash oraz gniazdo kart MicroSD o pojemności 2 TB.

Możliwość wyboru skanera

Do wyboru mamy kilka opcji mechanizmów skanowania: mechanizm laserowy SE4720 do skanowania kodów 1D/2D, do skanowania kodów trzymanych w ręku lub tych znajdujących się na drugim końcu hali lub mechanizm laserowy SE55 1D/2D o zaawansowanym zasięgu z technologią Intellifocus™. Oba mechanizmy gwarantują szybkie zeskanowanie kodów bez względu na ich jakość i stan.

Niezawodna i szybka łączność bezprzewodowa

Dzięki łączności Wi-Fi 6E i 5G pracownicy zyskują najszybsze połączenia. Nowa usługa CBRS pozwala na wdrażanie prywatnych sieci LTE, dzięki którym możemy zapewnić niewygórowaną kosztowo łączność bezprzewodową nawet w największych obiektach.

Niezrównana technologia baterii

Do wyboru mamy dwa rodzaje baterii Zebra PowerPrecision+ – standardową o pojemności 4000mAh oraz rozszerzoną o pojemności 6600mAh. Zagwarantuje to moc, która wystarczy na pełną zmianę. Ponadto TC58 został wyposażony w inteligentne funkcje ułatwiające lepsze zarządzanie bateriami.

TC58B1-3T1E4B1080-A6

Zobacz także