Terminal mobilny TC22, front, prawy bok, pochylony do tyłu, bez cienia
zoom_out_map

Terminal mobilny ZEBRA TC22

KLASA SZCZELNOŚCI: IP68 i IP65

Wymiary: 165 mm (dł.) × 76,3 mm (szer.) × 12,5 mm (gł.)

WAGA: 238 g

Wyświetlacz: 6"

ZASIĘG ODCZYTU: do 100 cm z modułem SE4170 lub 12m z modułem skanującym SE55

Interfejs: USB 3.1 złącze typu C

BATERIA: 3800/5200 mAh

Terminal mobilny ZEBRA TC22 

WLMT0-T22B8ABD8-A6
Łączność
Bateria
Pamięć
Dołączony skaner
3 499,35 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny ZEBRA TC22

Najbardziej opłacalne narzędzie dla małych firm — z funkcjami godnymi tych największych. Komputer mobilny TC22 to trzecia generacja bardzo udanej serii TC2x, model TC22, oferuje najlepsze cechy obu typów urządzeń — wzornictwo i cenę smartfona oraz zaawansowane funkcje biznesowe, które zwiększają produktywność i podnoszą jakość obsługi klienta. Te kompaktowe, wydajne urządzenia oferują duży 6-calowy wyświetlacz, łączność 5G i Wi-Fi 6E, wbudowany skaner, obsługę płatności zbliżeniowych i innych transakcji bezdotykowych i nie tylko. Są wytrzymałe i zostały zbudowane tak, aby przetrwać dłużej niż telefony konsumenckie, zapewniając lepszy zwrot z inwestycji. Oferowane przez firmę Zebra usługi mogą pomóc w uruchomieniu urządzeń i utrzymaniu ich maksymalnej wydajności.

Najlepsze rozwiązania bezprzewodowe

Kolektory mobilne TC22 wykorzystują technologie 5G oraz Wi-Fi 6/6E, zapewniając prędkość na poziomie sieci przewodowych, dając pracownikom najlepszą wydajność transmisji wewnątrz i na zewnątrz budynków firmy. Łącze Bluetooth 5.2 oferuje lepszą jakość dźwięku przy mniejszym zużyciu energii i daje unikalne funkcje do efektywnej komunikacji i współpracy. 

Optymalizacja systemu

Doskonała wydajność wszystkich aplikacji dzięki procesorowi nowej generacji, który zapewnia dwukrotnie wyższą wydajność niż procesory poprzedniej generacji, a także czołowe w tej klasie opcje pamięci. Dzięki obsłudze systemu operacyjnego Android do wersji 16 mamy pewność że urządzenie nie zestarzeje się z zmianą systemu na nowszy, a terminal będzie zapewniał dostęp do najnowszych funkcji każdego dnia.

Rejestracja kodów kreskowych

Oferowane przez firmę Zebra opcje skanowania klasy korporacyjnej pozwalają pracownikom rejestrować kody kreskowe w czasie niemal o połowę krótszym i przy o połowę mniejszym nakładzie pracy niż podczas skanowania za pomocą aparatu w telefonie komórkowym. Do wyboru jest standardowy moduł skanujący SE4710 1D/2D lub moduł skanujący SE55 1D/2D o zaawansowanym zasięgu do 12m z technologią IntellifocusTM, umożliwiający skanowanie przedmiotów trzymanych w ręku lub znajdujących się na najwyższej półce w magazynie. Obie opcje umożliwiają błyskawiczne zarejestrowanie praktycznie każdego kodu kreskowego, niezależnie od jego stanu.

Gotowość na świat transakcji zbliżeniowych

TC22 można z łatwością zintegrować z istniejącym rozwiązaniem do obsługi płatności zbliżeniowych, umożliwiając klientom płacenie poprzez dotknięcie. Ponadto wbudowana obsługa funkcji Apple VAS i Google SmartTap umożliwia komputerom TC22/TC27 odczytywanie biletów, kart lojalnościowych i podarunkowych, kart pokładowych i innych danych przechowywanych w portfelach Apple lub Google.

Wytrzymała i ergonomiczna konstrukcja

Model TC22 są cieńsze od swoich poprzedników, a ich wyprofilowana powierzchnia zapewnia pewniejszy i wygodniejszy chwyt dla dłoni. Dzięki ulepszonej konstrukcji i klasie szczelności IP68 komputer TC22 są wodoszczelne, pyłoszczelne, odporne na wielokrotne upadki do 1,5m w etui zgodnie z wymogami normy MIL-STD-810H.

Zasilane na całą zmianę

Terminal standardowo wyposażony jest w wymienną baterię o pojemności 3800mAh zapewniającą zasilanie na cały dzień, dodatkowo baterię można zastąpić wersją rozszerzoną o pojemności 5200mAh, która wystarczy na kilka zmian. Dzięki możliwości wymiany baterii nie ma koniczności wyłączania urządzenia z użycia na czas ładowania.

Specyfikacja:

  • System operacyjny: Możliwość uaktualnienia do systemu Android 16
  • Procesor: Sześciordzeniowy Qualcomm® 5430, 2,1 GHz
  • Pamięć: RAM 6 GB/Flash 64 GB; RAM 8 GB/Flash 128 GB
  • Wyświetlacz: 6" (1080 × 2160)
  • Skaner: 1D i 2D, SE4710/ SE55 imager
  • Połączenie sieciowe: USB 2.0 High Speed (host i klient), WLAN i Bluetooth
  • Norma szczelności: IP68
  • Bateria 3800mAh/5200mAh
  • Interfejsy: USB 3.1 (dolne złącze typu C); 2- lub 8-stykowe złącze tylne
  • Gwarancja: 12 miesięcy
WLMT0-T22B8ABD8-A6

Zobacz także