ZEBRA RS5000 przód
zoom_out_map

Skaner pierścieniowy ZEBRA RS5000

Pierścieniowy skaner kodów kreskowych, wykorzystywany jako skaner towarzyszący do komputerów mobilnych. Zaprojektowany z myślą o personelu, który stale potrzebuje obu rąk do swobodnej pracy, nie ogranicza ruchów i nie blokuje rąk.

RS5000-LCFSWR
0000107422664
Łączność
Dodatkowe Funkcje
3 517,80 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Ultrawytrzymały skaner pierścieniowy Zebra RS5000

Model RS5000 skonstruowano z myślą o najtrudniejszych warunkach pracy w magazynach i zakładach produkcyjnych. Został on zaprojektowany do pracy w środowisku o temperaturach ujemnych i może być używany w alejkach magazynu oraz w mroźni. Urządzenie wytrzyma upadek z wysokości 4 ft./1,2 m w całym zakresie temperatur roboczych – jest to absolutna konieczność podczas pracy w mroźni. RS5000 działa niezawodnie nawet po 1000 następujących po sobie upadkach, a klasa szczelności IP65 oznacza, że ten wytrzymały skaner jest też wodo- i pyłoszczelny.

Szeroki kąt widzenia i zasięg roboczy

Pracownicy mogą z łatwością odczytać duże kody kreskowe często spotykane w magazynach, a także etykiety z wieloma kodami kreskowymi. Pracownicy mogą rejestrować kody kreskowe z odległości od niemal bezpośredniego kontaktu do ponad 25 in./63,5 cm.

Technologia obrazowania PRZM – niezrównane wyniki podczas skanowania

Dostępna wyłącznie w ofercie firmy Zebra technologia PRZM wyznacza nowy standard jakości przetwarzania obrazu, dostarczając funkcje skracające czas odczytu, co umożliwia błyskawiczne zeskanowanie praktycznie każdego kodu kreskowego w dowolnym stanie. Technologia PRZM błyskawicznie sprawia, że obrazy słabej jakości stają się użyteczne, zapewniając wysokiej jakości obrazy do szybszego dekodowania. Technologia PRZM przejmuje następnie część procesów przetwarzania wykonywanych zwykle przez dekoder, co ma na celu zwiększenie szybkości procesu dekodowania, zmniejszenie poboru energii oraz wydłużenie cyklu pracy baterii. Efekt? Twoi pracownicy zyskują możliwość dokładnego skanowania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, co zwiększa ich produktywność oraz skraca czas cyklu w ramach Twoich operacji.

Obsługa lewą lub prawą ręką

Dzięki wygodnej funkcji obracania pracownicy mogą błyskawicznie przełączać między obsługą praworęczną a leworęczną, aby móc z niego korzystać w najdogodniejszy dla nich sposób.

RS5000-LCFSWR
0000107422664

Zobacz także