ZEBRA RS5100 prawy przód
zoom_out_map

Skaner pierścieniowy ZEBRA RS5100

Pierścieniowy skaner kodów kreskowych, wykorzystywany jako skaner towarzyszący do komputerów mobilnych. Zaprojektowany z myślą o personelu, który stale potrzebuje obu rąk do swobodnej pracy, nie ogranicza ruchów i nie blokuje rąk.

RS51B0-LNNMWR
8596375238527
Bateria
Rodzaj skanera
Trigger
3 064,38 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Skaner pierścieniowy Zebra RS5100

ZEBRA RS5100 to bezprzewodowy skaner pierścieniowy przeznaczony do pracy praktycznie bez użycia rąk. Zapewnia wysoką wydajność oraz zwiększa produktywność Twoich pracowników. Niezwykle uniwersalne w zastosowaniu, sprawdzą się zarówno przy bezpośrednim kontakcie z klientem, jak i na magazynie. Pięć różnych możliwości noszenia gwarantuje elastyczność oraz wygodę użytkowania. Jeśli oczekujesz nowoczesnego wzornictwa i niewielkich rozmiarów nie tracąc przy tym na wygodzie, to właśnie to otrzymujesz wraz ze skanerem RS5100.

Wyjątkowa ergonomia i łatwość obsługi

Bardzo lekki, niewielki, bardzo lekki i niskoprofilowy RS5100 został tak skonstruowany, by zajmować jak najmniej miejsca. Pracownicy mogą wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób noszenia — na palcu lub z tyłu prawej lub lewej dłoni, lub też na smyczy (opcja dostępna od I kwartału 2020 r.). Ponieważ zespół przycisku skanowania to jedyna część, która styka się ze skórą, dzięki opracowanej przez firmę Zebra modułowej, dwuelementowej budowie każdemu pracownikowi można zapewnić własny zespół, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków. A tylne diody LED skanera RS5100 mogą współpracować z Twoją aplikacją, zapalając się w celu wskazania najszybszej drogi do następnego artykułu — w prawo, w lewo lub prosto.

Uniwersalność i elastyczność

Aby czerpać korzyści z pełnego zestawu funkcji, wystarczy sparować skaner z praktycznie dowolnym urządzeniem mobilnym klasy korporacyjnej marki Zebra z łącznością Bluetooth. A żeby sparować skaner z dowolnym urządzeniem marki Zebra z obsługą łączności NFC, wystarczy zetknąć go z urządzeniem — nie trzeba skanować kodów kreskowych do parowania ani otwierać ustawień Bluetooth i wybierać urządzenia. Wybór dwóch mechanizmów skanowania pozwala dostosować RS5100 tak, aby zapewniał najlepszą wydajność skanowania w danym zastosowaniu. Szereg różnych sposobów sygnalizacji pomyślnego odczytu pozwala pracownikom wybrać powiadomienie wizualne (dioda LED), dotykowe (opcjonalna wibracja) albo audio (sygnał dźwiękowy). Wariant przycisku skanowania dla każdego pracownika i każdego zastosowania. Przycisk jednostronny można obsługiwać prawą lub lewą ręką — także w rękawiczce. Dwustronny przycisk skanowania zwiększa elastyczność zastosowań — pracownicy mogą momentalnie zmieniać rękę. Zarówno jedno-, jak i dwustronne przyciski skanowania wyposażone są we wbudowany górny przycisk skanujący, który można nosić z boku palca — niemal nie wystaje on wtedy ponad dłoń, co idealnie sprawdza się w sytuacjach, w których pracownicy muszą podczas kompletacji sięgać w ciasne miejsca.

Wyjmowana, wytrzymała bateria

Bateria RS5100 umożliwia utrzymywanie urządzenia w eksploatacji zmiana po zmianie — w razie potrzeby wyczerpaną baterię wystarczy wymienić na naładowaną. Do wyboru są dwie baterie — bateria standardowa zapewniająca moc na 12 godzin (do 14.400 operacji skanowania) po jednym ładowaniu oraz bateria o zwiększonej pojemności o dłuższym cyklu pracy, przeznaczona do pracy w niskich temperaturach. A dzięki PowerPrecision Console, bezpłatnemu narzędziu z gamy Mobility DNA, można łatwo identyfikować i usuwać starzejące się baterie, których nie można już naładować do pełna.

Najwyższa jakość i niezawodność skanowania w swojej klasie z RS5100

RS5100 zapewnia niezawodną, najlepszą w swojej klasie wydajność skanowania, która uczyniła z firmy Zebra lidera branży. Zastosowane mechanizmy skanowania umożliwiają niemal natychmiastową rejestrację kodów kreskowych 1D i 2D — nawet tych uszkodzonych, zabrudzonych i źle wydrukowanych — dzięki inteligentnej technologii obrazowania PRZM, czujnikowi megapikselowemu i najwyższej klasy algorytmom dekodującym firmy Zebra. Bezproblemowa rejestracja nieco większych kodów kreskowych jest możliwa dzięki szerokiemu kątowi widzenia.

Ultrawytrzymała budowa

Jeśli chodzi o wytrzymałą budowę, można spodziewać się najlepszych cech. To jedyny skaner pierścieniowy w tej klasie urządzeń, który cechują potwierdzone parametry szczelności oraz odporności na upadki i wielokrotne wstrząsy, co oznacza, że wytrzyma on upadki, uderzenia, a nawet działanie strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. W przeciwieństwie do stosowanych w wielu urządzeniach konkurencyjnych zapięć na taśmy rzepowe nylonowe paski i metalowa klamra są odporne na ścieranie i zużywanie. Przycisk skanowania został skonstruowany tak, by wytrzymywać miliony naciśnięć — a nie jedynie kilkaset tysięcy, jak w przypadku urządzeń konkurencyjnych. RS5100 poradzi sobie z wysokimi poziomami wyładowań elektrostatycznych, co ma kluczowe znaczenie dla ochrony czułych układów elektronicznych skanera przed gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych, do czego często dochodzi podczas chodzenia po betonowej posadzce. A zintegrowanie bardzo często wykorzystywanych elementów — takich jak przycisk skanowania, styki do ładowania i mechanizm wibracyjny — w ramach wymiennego w terenie modułu pozwoliło praktycznie wyeliminować przestoje.

Niższe koszty zarządzania z innowacyjnymi akcesoriami

Innowacyjne akcesoria upraszczają proces i obniżają koszt zarządzania skanerami pierścieniowymi. Za pomocą pięciu wielogniazdowych stacji ShareCradle do RS5100 można naładować 100 skanerów — nie trzeba więc kupować 100 pojedynczych stacji ładujących USB i zarządzać nimi. W stacji ShareCradle może ponadto ładować cały skaner pierścieniowy lub tylko baterie, co pozwala zadecydować, jaka strategia ładowania będzie najlepsza dla firmy — takiej możliwości nie zapewniają urządzenia konkurencyjne. Zwiększ produktywność siły roboczej, obniż koszty i skróć czas konieczny do zarządzania urządzeniami w swojej firmie dzięki RS5100 — bezprzewodowemu skanerowi pierścieniowemu nowej generacji.

RS51B0-LNNMWR
8596375238527

Zobacz także