Tablet bez kompromisów - ZEBRA ET40 i ET45

visibility31 Widok person Posted By: Gabriela Walczyna list W: Recenzje

TABLET ZEBRA ET40 I ET45 - TABLETY BEZ KOMPROMISÓW

Nie szukaj kompromisów, tam, gdzie nie musi ich być - tablet ZEBRA ET40 i ET45

Kiedy Twoja firma staje przed zadaniem kupienia tabletów, które usprawnią pewne procesy – nie decyduj się na najtańsze rozwiązania. Brzmi jak banał, ale dla niektórych może to być odkrycie. Rozwiązanie, o którym opowiemy w tym artykule nie jest najtańsze, ale też mieści się w ramach cenowych wyznaczonych przez tablety klasy konsumenckiej. Kiedy pochylimy się na moment nad tym tematem, to łatwo dostrzeżemy korzyści płynące z inwestycji we wzmacnianie tablety ZEBRA serii ET40. Zapoznaj się z tabletem, który nie zna kompromisów. Nie musisz już decydować między ceną, a jakością, czy wydajnością.

Tablet ZEBRA ET40 i ET45 - korzyści z zakupy

Dlaczego warto?

Powodów jest wiele. Najbardziej oczywistym jest fakt, że nie ma drugiego takiego tabletu w klasie konsumenckiej, który łączyłby w sobie tyle rozwiązań z tak niską ceną. Wiele tabletów posiada dobry wyświetlacz, znajdzie się kilka, które posiadają wbudowany skaner, dobry aparat, czy funkcję szybkiego ładowania. Natomiast żaden z wyjątkiem tabletu ET40 nie zapewnia tych cech jednocześnie. To jedna z największych zalet i przewaga tabletów ZEBRA nad konkurencją. Oprócz wbudowanego skanera i wspominanego już nie raz oprogramowania Mobility DNA, tablet ET40 posiada również największą dostępną wśród tabletów z tej półki cenowej pamięć RAM i pamięć masową, oraz jako jedyny posiada możliwość zainstalowania najnowszej wersji systemu Android. ZEBRA posiada również dość istotną przewagę nad konkurencją, zapewniając szeroki zakres dodatkowych akcesoriów do swoich urządzeń.

Kasa w zasięgu ręki – czyli jak najlepiej wykorzystać tablet ET40 i ET45

Kolejną ciekawą funkcją, którą posiada tablet ZEBRA ET40/ET45 jest możliwość przekształcenia go w miarę potrzeby w terminal kasowy. Dołączony do niego skaner tworzy z niego kompletne urządzenie do obsługi sklepów. Dzięki wspomnianym cechom możliwe jest nie tylko przyspieszenie kolejek w godzinach szczytu, ale również przeprowadzanie sprawnej inwentaryzacji sklepu. Paragony można łatwo wydrukować poprzez sparowanie tabletu z dowolnym modelem drukarek mobilnych marki ZEBRA. Przy tym, dzięki łączności PTT Expres (Push-to-talk), możliwe jest wykorzystanie tabletu jako krótkofalówki, od razu po wyciągnięciu go z pudełka. Handel detaliczny nie jest jedynym sektorem, gdzie możliwe jest wykorzystanie pełnego potencjału tabletów ZEBRA. Doskonale sprawdzą się również w sektorze turystycznym, gastronomicznym, transporcie, logistyce, czy przy organizacji imprez. Mobilność i wielozadaniowość zawsze są w cenie i należy pamiętać, że ich wpływ na optymalizację procesów pracy jest nieoceniony. Dlatego warto zainwestować w produkty, które umożliwią nam przyspieszenie pracy. W wymienionych sektorach wykorzystanie tabletu może usprawnić czynności takie jak komunikacja zespołu, fakturowanie, śledzenie obiegu przesyłek, dokumentowanie odbiorów i dostaw, zarządzanie personelem i zasobami, meldowanie gości w pokojach hotelowych, czy obsługiwanie klientów przez kelnerów.Tablet ZEBRA ET40 i ET45 - zastosowaia

Inwestycja która się zwróci

Nie ilość, a jakość – mówi się, że to droga do sukcesu. Jakość produktów ZEBRA jest niepodważalna i potwierdzona licznymi certyfikatami. Nie bez powodu tablet ET40 i ET45 zostały nazwane tabletami bez kompromisów. Nie musisz już wybierać między jakością, a dobrą ceną. Te modele dostępne są w cenach tabletów konsumenckich, a zapewniają przynajmniej dwa razy więcej funkcjonalności, które wspomogą działanie Twojej firmy. To inwestycja, która się zwróci. Po pierwsze trwałością urządzenia – ZEBRA zapewnia pomoc techniczną dla urządzenia przez 6 lat od momentu ich nabycia. Łatwo się domyślić, że tablety konsumenckie nie zapewniają takiego rozwiązania. Najprościej mówiąc, oznacza to, że urządzenie będzie nam służyć prawdopodobnie nawet trzykrotnie dłużej, będąc w podobnej cenie. Do tego ZEBRA słynie z wytrzymałości swoich urządzeń. Tworzy je z myślą o wieloletniej pracy, nawet w najtrudniejszych warunkach. Przykładowo tablety ET40 i ET45 zostały zaprojektowane i przetestowane wg standardu wojskowego MIL-STD-810H. Dzięki temu można mieć pewność, że nie uszkodzą się po upadku z wysokości 1,2m, a w dodatkowej obudowie ochronnej, z wysokości nawet półtora metra. Posiadają klasę szczelności IP65, pracują przy szerokim spektrum wilgotności – o 5 do 95% bez kondensacji. Są też odporne na drgania, pracę w wysokich i bardzo niskich temperaturach oraz wyładowania elektrostatyczne. Urządzenia bez problemu przepracują z Twoim personelem całą zmianę, a gdy konieczna jest dłuższa praca można wykorzystać opcjonalną baterię dodatkową. Oczywiście, nie można zapominać o tym, co stanowi miażdżącą przewagę ZEBRY nad konkurencją – pakiet Mobility DNA, pozwalający wykorzystać do maksimum możliwości użytkowanych urządzeń. To przewaga płynąca od wewnątrz, której nie da się zastąpić.

Tablet ZEBRA ET40 i ET45 - inwestycja która się zwróci

Gotów na nową wydajność? Nie szukaj kompromisów, nie szukaj niższej ceny kosztem jakości. Postaw na pewny sprzęt i skontaktuj się z nami!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień