Zebra EC30 lewy przód
zoom_out_map

Terminal mobilny ZEBRA EC30

PROCESOR:Qualcomm Snapdragon 2.2 GHz

PAMIĘĆ: 4 GB RAM / 32 GB FLASH

EKRAN: 4" - dotykowy (WVGA) 800 x 480 px

TYP: Czytnik kodów kreskowych

ROZDIELCZOŚĆ:: 854 x 480 px,

BATERIA: 1200 mAh

KLASA SZCZELNOŚCI: IP54

WYMIARY:  144 mm x 14 mm x 57 mm

WAGA: 474 g

OS: Android

EC300K-1SA2AA6
8596375201439
1 675,49 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny Zebra EC30

Komputer mobilny EC30 - zaprojektowany z dbałością o wygodę użytkowania. Jest bardzo poręczny z racji swoich rozmiarów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji i wysoce odpornych materiałów EC30 jest mały, lekki ale naprawdę wytrzymały. Waży jedynie 110 g i ma tylko 14 mm grubości, co sprawia, że można go swobodnie włożyć do kieszeni, wygodnie i bezpiecznie nosić na smyczy, na pasku założonym na rękę, a także przypiąć do służbowego ubioru i nie tylko. EC30 może spełniać funkcje krótkofalówki a także, w wersji opcjonalnej, posłużyć jako telefon bezprzewodowy PBX. Terminal wyposażony został w skaner do odczytu kodów 1D i 2D oraz w system operacyjny Android 11 z możliwością aktualizacji do Android 12. Można także wykorzystać istniejące aplikacje biznesowe, dobierając i rozszerzając funkcje w celu usprawnienia procesu zarządzania. Efekt? Maksymalna wydajność operacyjna sklepu, doskonała obsługa klienta i więcej zrealizowanych transakcji sprzedaży.

Zaawansowany wyświetlacz

Terminal mobilny Zebra EC30 posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3 cali co zapewnia więcej miejsca do wyświetlania informacji potrzebnych pracownikom działu sprzedaży, do szybszego i wydajniejszego wykonywania podstawowych codziennych zadań — od wyszukiwania cen i sprawdzania dostępności produktów po uzupełnianie zapasów na miejscu. Korzystanie z Androida oznacza brak konieczności nauki obsługi. Dzięki pojemnościowej technologii dotykowej pracownicy mogą korzystać z aplikacji EC30 palcami – nawet w cienkich rękawiczkach.

Wytrzymała konstrukcja i wysoka wydajność

Terminal mobilny EC30 to bardzo wytrzymałe urządzenie, które można bez obaw upuścić na podłogę czy używać w zakurzonym lub wilgotnym pomieszczeniu. Dzięki wytrzymałej obudowie EC30 poradzi sobie ze wszystkim. W pełni naładowany terminal zapewnia moc wystarczającą na 8-10 godzinną zmianę. A dzięki opracowanym przez firmę Zebra bezpłatnym narzędziom do zarządzania baterią PowerPrecision+ można w prosty sposób zarządzać stanem technicznym baterii we wszystkich urządzeniach, dzięki czemu pracownicy rozpoczynający nową zmianę nie muszą martwić się o stan naładowania czy stan techniczny urządzenia.

Doskonała łączność bezprzewodowa

Terminal mobilny EC30 posiada najlepsze w swojej klasie technologię Wi-Fi poprawiającą zasięg, szybkość i wzmacniającą jakość i stabilność połączenia, zapewniając pracownikom stałą dostępność do sieci i niemal natychmiastowy czas reakcji aplikacji.

EC300K-1SA2AA6
8596375201439

Zobacz także