Zebra MT2000 lewy przód
zoom_out_map

Ultra wytrzymały Mobilny Terminal ZEBRA MT2070

PROCESOR: Qualcomm Snapdragon 660 2,4 GHz

PAMIĘĆ: 64 GB RAM / 64 GB FLASH

TYP: 1D i 2D, imager SE4710

INTERFEJSY: USB, RS232

BATERIA: 2400 mAh

KAMERA: 13 Mpx - tylna, 5 Mpx - przednia

KLASA SZCZELNOŚCI: IP54

WYMIARY:  198 mm  x 127 mm  x 78 mm

WAGA: 378 g

OS: Android

MT2070-ML4D62370WR
8596375069831
Rodzaj skanera
2 975,19 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

ZEBRA MT2070 Ultra wytrzymały Mobilny Terminal

Seria MT2000 to kolejna branżowa nowość firmy Zebra - połączenie prostoty skanera z inteligencją komputera mobilnego i ultra ergonomiczną obudową w stylu pistoletu. W rezultacie powstał ręczny terminal mobilny, wysoce elastyczne urządzenie mogące usprawnić wiele procesów biznesowych wymagających intensywnego skanowania w różnych branżach - od frontu do zaplecza w zakładach produkcyjnych, placówkach handlowych, magazynach, szpitalach i innych. Ten łatwy w obsłudze i niedrogi terminal mobilny oferuje unikalną hybrydową konstrukcję, która może działać zarówno jako skaner, jak i komputer mobilny w ciągu dnia roboczego. Seria MT2000 może być używana od razu po rozpakowaniu jako skaner - podłączony do punktu sprzedaży (POS), laptopa lub innego systemu komputerowego - lub jako samodzielny bezprzewodowy komputer mobilny umożliwiający inwentaryzację i inne aplikacje wymagające skanowania w dowolnym miejscu przedsiębiorstwa.

Elastyczne tryby wdrażania

Model MT2070 zapewnia elastyczność, która pozwala zaspokoić różnorodne potrzeby biznesowe. Oferuje zintegrowany Bluetooth dla wygodnego bezprzewodowego połączenia z urządzeniem głównym w odległości do 300 stóp (91,44 m) - takim jak punkt sprzedaży (POS) lub stacja robocza. Seria MT2000 może pracować w czasie rzeczywistym lub w trybie wsadowym, co zwiększa elastyczność zastosowań. Niezależnie od tego, czy urządzenie jest podłączone do bezprzewodowej sieci LAN, czy do urządzenia głównego, obsługa najnowszych protokołów bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej zapewnia bezpieczeństwo danych i pomaga zapewnić zgodność z wymogami PCI i innymi przepisami rządowymi.

Wszechstronne przechwytywanie danych

Seria Zebra MT2000 jest wyposażona w zaawansowane funkcje przechwytywania danych. Wybierz silnik skanujący, który najlepiej spełnia Twoje wymagania w zakresie skanowania kodów kreskowych - skaner laserowy 1D lub imager 2D, oba zapewniające charakterystyczną dla Zebry wydajność. Skaner laserowy 1D oferuje niezwykły zasięg, umożliwiając rejestrowanie nawet uszkodzonych i złej jakości kodów kreskowych z odległości od 1 cala (2,54 cm) do nawet 192 cali (487,68 cm). Wiodący w branży imager 2D zapewnia elastyczność w przechwytywaniu kodów kreskowych 1D i 2D, a także podpisów, obrazów i wideo. Ponadto, światowej klasy imager 2D ponownie ustawia poprzeczkę dla technologii obrazowania, zapewniając niezwykłą szybkość skanowania zarówno kodów 1D, jak i 2D eliminując konieczność rezygnacji z wydajności skanowania na rzecz możliwości skanowania 2D.

Maksymalna niezawodność

Ten niedrogi terminal mobilny klasy podstawowej oferuje taką samą specyfikację upadku, jak wysokiej klasy wytrzymałe urządzenia Zebry - test upadku z wysokości 1,8 m przeprowadzany w całym zakresie temperatur roboczych. Zapewnia to niezawodne działanie zarówno w przypadku upuszczenia urządzenia w temperaturze pokojowej na dywan lub kafelki, jak i na rampę załadunkową oraz na zewnętrzne powierzchnie handlowe w ekstremalnie niskich temperaturach zimowych lub letnich upałach. Podczas gdy specyfikacja upadku definiuje maksymalną możliwą do przetrwania wysokość uderzenia, test obijania definiuje wytrzymałość - seria MT2000 nie odnotowała pogorszenia wydajności po 250 odbiciach w obracającym się bębnie, co poddaje urządzenie 500 kolejnym upadkom z wysokości 1 m. Uszczelnienie IP54 zapewnia niezawodne działanie pomimo narażenia na działanie kurzu lub rozbryzgów cieczy, takich jak rozlane napoje.

Wiodąca w branży ergonomia

Seria MT2000 stanowi przykład wiedzy Zebry w zakresie wzornictwa przemysłowego. Wysunięty do przodu uchwyt z łatwością leży w dłoni i łączy się z pistoletową obudową, zapewniając całodzienny komfort nawet w najbardziej intensywnych zastosowaniach skanowania. Przesuwana klawiatura alfanumeryczna ułatwia wprowadzanie danych - niezależnie od tego, czy aplikacje wymagają głównie wprowadzania danych numerycznych czy tekstowych, czy też obu. Klawisze programowalne umożliwiają wykonanie szerokiego zakresu czynności za pomocą jednego przycisku.

Zabezpieczenia klasy rządowej

Natywny certyfikat FIPS 140-2 Level 1 zapewnia bezpieczeństwo klasy rządowej zarówno firmom, jak i agencjom rządowym, zapewniając łatwą i opłacalną zgodność z przepisami HIPAA, PCI i innymi branżowymi przepisami bezpieczeństwa.

Duża elastyczność aplikacji

Standardowe w branży środowisko programistyczne Microsoft .Net Framework umożliwia łatwe tworzenie nowych aplikacji. Ponadto przenoszenie istniejących aplikacji wsadowych i czasu rzeczywistego opracowanych dla komputerów mobilnych i skanerów Zebry, takich jak Phaser, jest praktycznie bezproblemowe - nowe oprogramowanie MCL Designer (opcjonalne) zawiera wbudowany konwerter starszych aplikacji, a klient MCL jest wstępnie załadowany na MT2000, co ułatwia przenoszenie nowych aplikacji. W rezultacie otrzymujemy opłacalną ścieżkę migracji, która umożliwia przedsiębiorstwom modernizację do najnowszej technologii urządzeń mobilnych w celu dalszej poprawy automatyzacji przepływu pracy i wydajności pracowników - przy jednoczesnym zachowaniu istniejących inwestycji w aplikacje.

Szybki zwrot z inwestycji (ROI) - niski całkowity koszt posiadania (TCO)

Dzięki serii MT2000 możesz liczyć na wyjątkowy ROI i TCO. Wielofunkcyjne urządzenie hybrydowe eliminuje konieczność zakupu oddzielnych skanerów kodów kreskowych i komputerów mobilnych, co znacznie obniża koszty kapitałowe i operacyjne. Flagowe rozwiązanie firmy Zebra do zarządzania urządzeniami mobilnymi, Mobility Services Platform (MSP), minimalizuje najdroższy aspekt każdego rozwiązania mobilnego - codzienne zarządzanie urządzeniami mobilnymi. MSP zapewnia wyjątkową scentralizowaną kontrolę, umożliwiając działowi IT zdalne konfigurowanie, udostępnianie, monitorowanie i rozwiązywanie problemów z urządzeniami - niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują. A ponieważ nawet najbardziej wytrzymałe urządzenia wymagają planu wsparcia, usługa Service from the Start with Comprehensive Coverage wyznacza standard wsparcia po wdrożeniu, obejmując normalne zużycie oraz jak również przypadkowe uszkodzenia elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Czas pracy pracowników jest chroniony, a nieprzewidziane wydatki na naprawy są ograniczone. wydatków na naprawy.

MT2070-ML4D62370WR
8596375069831

Zobacz także