Zebra TC70X przód
zoom_out_map

TERMINAL MOBILNY ZEBRA TC70X

Seria Zebra TC70 to wytrzymały terminal mobilny zbudowany od podstaw z myślą o przedsiębiorstwach. 

TC700K-0MB22B0-A6
8596375100145
Pamięć
Wersja Systemu
8 143,93 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny komputer przenośny Zebra TC70X

Seria TC70 to wytrzymały terminal mobilny zbudowany od podstaw z myślą o przedsiębiorstwach. Otrzymujesz system Android wzmocniony dla przedsiębiorstw, światowej klasy możliwości przechwytywania danych, rodzinę wszechstronnych akcesoriów oraz zgodność z praktycznie każdą siecią WLAN - a wszystko to w wytrzymałej konstrukcji, która przetrwa lata. Urządzenie jest odporne na pył, kurz, wilgotność a nawet całkowite krótkotrwałe zanurzenie w wodzie zgodnie z klasa szczelności IP65 oraz IP67. Świetnie sprawdzi się zatem nie tylko w hali magazynowej czy terminalu rozładunkowym ale również w terenie.

Wszystko czego potrzeba do większej wydajności

Aby pracować wydajniej i lepiej obsługiwać klientów, pracownicy na pierwszej linii potrzebują komputerów mobilnych klasy korporacyjnej do komunikacji i dostępu do informacji w czasie rzeczywistym - a jednocześnie chcą urządzenia, które jest tak samo wyrafinowane i łatwe w obsłudze, jak ich własne urządzenia konsumenckie. Teraz możesz zapewnić im obie te rzeczy dzięki serii TC70, profesjonalnej klasy terminalowi mobilnemu stworzonemu od podstaw z myślą o przedsiębiorstwach.

Najnowszy system Android

Dzięki systemowi Android, wzmocnionemu na potrzeby przedsiębiorstw, otrzymujesz najbardziej zaawansowany i intuicyjny mobilny system operacyjny. Opracowane przez firmę Zebra rozszerzenia Mobility Extensions (Mx) dodają funkcje, które czynią z systemu Android solidniejszy system operacyjny klasy korporacyjnej, a użytkownik może wybrać konfigurację Standard i Professional Android. Urządzenia z systemem Android w konfiguracji Standard zawierają usługi Google Mobile Services (GMS), natomiast urządzenia z systemem Android w konfiguracji Professional są dostarczane bez GMS, co zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo danych osobowych.

Najlepsze w swojej klasie przechwytywanie danych

Światowej klasy możliwości przechwytywania danych pozwalają pracownikom na przechwytywanie praktycznie każdego rodzaju informacji w celu usprawnienia procesów biznesowych. Nasz najbardziej zaawansowany silnik skanujący zapewnia szybsze, bardziej niezawodne i o większym zasięgu skanowanie kodów kreskowych. Kamera o wysokiej rozdzielczości rejestruje zdjęcia, podpisy, filmy wideo i inne. Natomiast technologia NFC (Near Field Communications) jest idealna do potwierdzania tożsamości przy wejściach do obiektów. Jeśli chodzi o funkcjonalność głosową, seria TC70 błyszczy, mogąc pełnić funkcję walkie-talkie i mobilnego telefonu biurkowego, wyposażonego w te same funkcje, które oferują telefony PBX. Wszystkie te funkcje zostały zamknięte w kompaktowej i wytrzymałej obudowie, która jest gotowa służyć Twojej firmie przez lata. Seria TC70 - posiadanie odpowiedniego urządzenia robi różnicę.

TC700K-0MB22B0-A6
8596375100145

Zobacz także