Zebra TC75X przód
zoom_out_map

TERMINAL MOBILNY ZEBRA TC75X

Terminal mobilny ZEBRA TC75x to urządzenie zbudowane od podstaw z myślą o pracy w terenie.

TC75FK-2MF22AD-A6
8596375100497
Pamięć
Rodzaj skanera
Wersja Systemu
8 351,88 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny Zebra TC75X

Seria TC75X oferuje to, co najlepsze z obu światów - wytrzymałą konstrukcję stworzoną do pracy w terenie z pełnym zestawem funkcji głosowych i przechwytywania danych klasy korporacyjnej w urządzeniu, które jest tak samo precyzyjne i łatwe w użyciu jak konsumenckie smartfony. Seria TC75x - właściwe urządzenie, które robi różnicę.

Zebra TC75X – rozwiązanie dla pracowników terenowych

Twoi pracownicy terenowi potrzebują mobilnego komputera, aby mieć dostęp do osób i informacji niezbędnych do zmaksymalizowania wydajności i lepszej obsługi klientów. Chcesz dać im do ręki komputer przenośny klasy korporacyjnej, zbudowany z myślą o pracy w terenie - a jednocześnie Twoi pracownicy oczekują urządzenia, które jest tak samo wyszukane i łatwe w obsłudze jak ich konsumencki smartfon. Przedstawiamy serię TC75X, komputer dotykowy klasy korporacyjnej, który zapewnia to wszystko.

Ultra wytrzymała konstrukcja z systemem Android

Wytrzymała konstrukcja zapewnia niezawodną codzienną pracę w najbardziej wymagających środowiskach zewnętrznych. Możliwość wyboru systemu operacyjnego Android z usługami Google Mobile Services (GMS) lub bez nich. Opracowane przez firmę Zebra rozszerzenia Mobility Extensions (Mx), czyli szereg funkcji, które sprawiają, że system Android jest solidniejszym systemem operacyjnym klasy korporacyjnej. Dostęp w czasie rzeczywistym do informacji w aplikacjach biznesowych na zapleczu.

Szybkie przechwytywanie danych

Możliwość przechwytywania większej liczby typów danych, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej - od kodów kreskowych 1D i 2D po zdjęcia, wideo, znaczniki NFC i wszystkie dane na dokumencie - za naciśnięciem jednego przycisku. Błyskawiczna komunikacja push-to-talk ze współpracownikami w terenie i w biurze.

Slot na trzy karty SIM

Obsługa maksymalnie trzech kart SIM umożliwia połączenie nawet z trzema różnymi sieciami 4G/LTE lub GSM - idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy działają w wielu okręgach i/lub krajach. Gdy pracownicy wracają do biura, obsługa Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac zapewnia bezproblemowe połączenie bezprzewodowe, a funkcja Workforce Connect Voice pozwala serii TC75X pełnić funkcję słuchawki PBX, dzięki czemu można łatwo i szybko nawiązać kontakt ze współpracownikami, przełożonymi i klientami. Pełna gama akcesoriów umożliwia dostosowanie serii TC75X do unikalnych potrzeb różnych typów pracowników. Zapewnij swoim zespołom terenowym prawdziwe mobilne biuro dzięki serii TC75X - właściwe urządzenie robi różnice.

TC75FK-2MF22AD-A6
8596375100497

Zobacz także