zoom_out_map

Komputer mobilny ZEBRA TC78

Zebra TC7X to seria wielozadaniowych i wytrzymałych komputerów mobilnych, które usprawnią i ułatwią wykonywanie obowiązków Twoim pracownikom. Urządzenia wyposażone w bardzo czytelne 6-calowe wyświetlacze Full HD+ i odporne na upadki nawet z wysokości 3m na beton. 

TC78B1-3T1J4B1A80-A6
Bateria
Rodzaj skanera
Pamięć
12 915,00 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Komputer mobilny z ZEBRA serii TC7X

Czym jest seria komputerów mobilnych TC7X firmy ZEBRA?

Zaprojektowane z myślą o nowej generacji rozwiązań mobilnych. Modele z serii TC7X charakteryzują się większa mocą obliczeniową, dzięki czemu mogą obsługiwać kilka aplikacji na raz. Zostały wyposażone w 6' wyświetlacz, którego można używać rysikiem, palcem w rękawiczce, a nawet po zamoczeniu ekranu! Jest cieńszy, ale nie traci przez to na trwałości konstrukcji. Bardziej ergonomiczny i bardziej wytrzymały. 

Komputer mobilny ZEBRA TC78 - co go wyróżnia?

Jest w czołówce w tej klasie urządzeń, jeśli chodzi o moc obliczeniową i ilość pamięci - co za tym idzie, jest jednym z najbardziej wielozadaniowych komputerów mobilnych dostępnych na rynku. Ośmiordzeniowy procesor Qualcom 6490 zapewnia mu aż 90% więcej mocy obliczeniowej. W połączeniu z nim 8GB RAM, 128 GB pamięci flash i 400% szybszy procesor graficzny, czynią TC78 sprytnym urządzeniem, które umożliwia korzystanie z wielu  aplikacji wymagających intensywnego przetwarzania danych. To sprytne urządzenie na pewno usprawni pracę Twojego zespołu.

Łączność

Komputer mobilny ZEBRA TC78 posiada obsługuje Wi-Fi 6E, która jest trzykrotnie szybsza i obsługuje większą liczbę urządzeń, przy mniejszym poborze energii. Oprócz Wi-Fi jest możliwość połączenia się dzięki sieci 5G i CBRS. Jakie są z tego korzyści? Zdecydowanie najszybsze połączenia, nie tylko wewnątrz budynków, ale też poza nimi. 

TC78 posiada moduł Bluetooth 5.2, dzięki któremu otrzymujesz lepszą jakość połączeń i niższy pobór energii. 

Wysoka wydajność skanowania

Możliwość wyboru obejmuje moduły skanujące SE4770 oraz SE55 1D/2D. 

Moduł SE4770 - to standardowy zakres skanowania.

Moduł SE55 - zaawansowany zasięg dzięki technologii IntelliFocus (rejestrowanie kodów nawet z 12,2m).

Oba moduły radzą sobie z kodami zniszczonymi w dużym stopniu i zabrudzonymi, oraz umożliwiają skanowanie kilku kodów jednocześnie, dzięki funkcji Mobility DNA Simulscan NG. 

Ultrawysoka rozdzielczość nagrywania

Nie trzeba też być fotografem ze specjalistycznym sprzętem, by wykonać ostre zdjęcie w dobrej jakości. Komputer mobilny ZEBRA TC76 posiada wbudowany aparat 16MP, oraz lampę błyskową, generującą białe światło. Urządzenie posiada funkcję HDR, dzięki której może wychwycić szczegóły na przepalonych lub niedoświetlonych zdjęciach. W trudnych warunkach i w pośpiechu funkcja optycznej stabilizacji obrazu (OIS) na pewno będzie przydatna, eliminując drgania i szumy na zdjęciach.

Wytrzymałość

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom produkcyjnym, firma ZEBRA może poszczycić się najwytrzymalszymi urządzeniami na rynku. Komputery mobilne TC78 zostały zaprojektowane, by działać w trudnych warunkach, dzięki klasie szczelności IP65 i IP68, i przetrwać upadki z wysokości nawet 3m. Najbardziej newralgiczne miejsca urządzenia - wyświetlacz i skaner - chroni wzmacniane szkło Corning Gorilla - to maksymalna ochrona przed zarysowaniami i peknięciami. Można by się spodziewać, że nadanie komputerom mobilnym z serii TC7X takich właściwości uczyni z nich niewygodne, ciężkie w codziennym użytkowaniu urządzenia. Nic bardziej mylnego! Te sprytne urządzenia zostały tak zaprojektowane, by zniwelować wysiłek konieczny do utrzymania urządzenia, dzięki odpowiedniemu wyważeniu i zmniejszonej o 20% powierzchni uchwytu! 

TC78B1-3T1J4B1A80-A6

Zobacz także