• Tylko online
ZEBRA AN520 prawy przód
zoom_out_map
  • Tylko online

Antena RFID ZEBRA AN520

Ultrawytrzymała antena Zebra RFID AN520

AN520-FCL60011EU
8596375235878
1 335,46 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Ultrawytrzymała antena Zebra RFID AN520

Ultra-wytrzymała, niskoprofilowa antena AN520, o stopniu ochrony IP68, jest odpowiednia do użytku w różnych środowiskach wewnętrznych i zewnętrznych, które wymagają anteny o niewielkich rozmiarach i wysokiej wydajności. Zewnętrzna obudowa została zaprojektowana tak, aby była wystarczająco elegancka i dyskretna, aby można ją było zintegrować z każdą firmą, ale wystarczająco wytrzymała do zewnętrznych środowisk przemysłowych. Wszechstronny montaż podtynkowy wtapia się w dowolne miejsce.

MOC KLASY PRZEMYSŁOWEJ W NIEZWYKLE PORĘCZNEJ OBUDOWIE O NISKIM PROFILU

Ta wydajna antena pomaga w dostarczaniu wysoce wydajnej komunikacji o dużej przepustowości w zakresie danych przywieszek RFD zgodnych ze standardem EPC. Wzmocniona antena AN520 jest przystosowana do użycia w zewnętrznych obszarach sklepowych, na drzwiach magazynowych do odbioru towaru, na sufitach i ścianach. Rozwiązanie umożliwia tworzenie doskonałych stref odczytu.

NIEWIELKIE ROZMIARY I WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Niskoprofilowa antena została zaprojektowana jako eleganckie, dyskretne rozwiązanie dostosowane do dowolnego obszaru biznesowego. Jednocześnie jest na tyle wytrzymała, aby sprostać wymaganiom zewnętrznych środowisk przemysłowych.

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG W ZAKRESIE PLANOWANIA I ZARZĄDZANIA

Aby integracja anten RFID w przedsiębiorstwie przebiegła sprawnie i pomyślnie, Zebra oferuje kompleksowy pakiet usług całościowo obejmujących wybrane rozwiązanie i jego eksploatację.

AN520-FCL60011EU
8596375235878

Zobacz także