ZEBRA AN620 przód
zoom_out_map

Antena RFID ZEBRA AN620

Antena Zebra AN620 o bardzo niskim profilu RFID

AN620-SCL71130EU
8596375038158
1 204,62 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Antena Zebra AN620 o bardzo niskim profilu RFID

Smukła z wbudowanymi otworami montażowymi, zapewniająca oszczędność miejsca i proste rozwiązanie

Jeśli Twoje zastosowania wymagają estetyki "ramki obrazu" lub rozmieszczenia anteny w sposób oszczędzający miejsce, sięgnij po ultra niskoprofilowego członka rodziny Zebra - AN620. Antena AN620 posiada prosty, zintegrowany system montażu z otworami wbudowanymi bezpośrednio w antenę, dzięki czemu można ją umieścić w odległości niespełna pół cala (12 mm) od poziomych lub pionowych powierzchni montażowych. Oszczędzająca miejsce i stylowa obudowa zewnętrzna została zaprojektowana tak, aby była na tyle elegancka i dyskretna, by pasować do każdego otoczenia biznesowego, ale też na tyle wytrzymała, by sprawdzać się w środowiskach przemysłowych wewnątrz budynków. AN620, będący doskonałym uzupełnieniem stacjonarnego czytnika RFid Zebry, idealnie nadaje się do montażu na ścianie, w drzwiach, pod ladą nad ladą jako podkładka RFID, na półkach, w punktach sprzedaży lub na wystawach końcowych, a także w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak lada jubilerska.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA I ELEGANCJA

Obudowa zewnętrzna została zaprojektowana jako eleganckie, dyskretne rozwiązanie dostosowane do domu lub dowolnej działalności biznesowej. Jednocześnie jest na tyle wytrzymała, aby sprostać wymaganiom wewnętrznych środowisk przemysłowych.

DOSKONAŁY ELEMENT WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Anteny z serii AN600 doskonale nadają się do montażu na ścianach, w przejściach, pod ladą, na ladzie jako podkładka RFID, na półkach, przy kasach lub w ekspozytorach na końcach regałów, np. w aranżacjach wystawy jubilerskiej.

RÓŻNORODNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Antena AN620 to wszechstronne urządzenie przystosowane do wielu zastosowań w dowolnych warunkach, a jego atrakcyjna stylistyka idzie w parze z wysoką wydajnością.

AN620-SCL71130EU
8596375038158

Zobacz także