ZEBRA AN610 prawy przód
zoom_out_map

Antena RFID ZEBRA AN610

Zebra AN610 Antena RFID o ultra niskim profilu

AN610-SCL71128EU
8596375038134
1 114,15 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Zebra AN610 Antena RFID o ultra niskim profilu

Płaska z wbudowanymi otworami montażowymi dla prostego rozwiązania oszczędzającego miejsce

Jeśli Twoje zastosowanie wymaga estetycznej "ramki obrazu" lub rozmieszczenia anteny w sposób oszczędzający miejsce, sięgnij po ultra niskoprofilowego członka rodziny Zebra - AN610. Antena AN610 posiada prosty, zintegrowany system montażu z otworami wbudowanymi bezpośrednio w antenę, dzięki czemu może ona stać w odległości zaledwie pół cala (12 mm) od poziomych lub pionowych powierzchni montażowych. Oszczędność miejsca i stylowa obudowa zewnętrzna została zaprojektowana tak, aby była na tyle elegancka i dyskretna, aby pasowała do każdego otoczenia biznesowego, a jednocześnie na tyle wytrzymała, aby nadawała się do pracy w pomieszczeniach przemysłowych. Jako doskonałe uzupełnienie stacjonarnych czytników Zebra RFID, AN610 idealnie nadaje się do montażu na ścianie, w drzwiach, pod ladą, nad ladą jako podkładka RFID, na półkach, w punktach sprzedaży lub na wystawach końcowych, a także w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak lada jubilerska.

ŁATWY MONTAŻ

Antena AN610 wyposażona jest w prosty, zintegrowany system montażu. Obudowa odstaje od poziomej lub pionowej powierzchni, do której przymocowana jest antena, o niewiele ponad centymetr (12 mm).

ELEGANCJA I OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Obudowa jest elegancka i dyskretna, a więc pasuje do wnętrz biurowych, ale też wystarczająco wytrzymała do montażu w pomieszczeniach przemysłowych.

DO ZASTOSOWAŃ W DOWOLNYM MIEJSCU

Antena AN610 nadaje się do montażu na ścianach, w przejściach, pod ladą, na ladzie jako podkładka RFID, na półkach, przy kasach lub w ekspozytorach na końcach regałów, np. w aranżacjach wystawy jubilerskiej.

AN610-SCL71128EU
8596375038134

Zobacz także