ZEBRA AN720 przód
zoom_out_map

Antena RFID ZEBRA AN720

Kompaktowa, ultrawytrzymała antena RFID Zebra AN720

AN720-L51NF00WEU
8596375038196
Wersja biała
894,30 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Kompaktowa, ultrawytrzymała antena RFID Zebra AN720

Antena AN720 o stopniu ochrony IP67 doskonale sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Doskonale nadaje się do zastosowań w środowiskach zewnętrznych, gdzie trzeba stawić czoła klientom, na obszarach handlowych, w bramach doków przeładunkowych, na sufitach, na asfalcie i na przenośnikach taśmowych. Zewnętrzna obudowa została zaprojektowana tak, aby była na tyle elegancka i dyskretna, aby pasowała do każdej firmy, ale jednocześnie na tyle wytrzymała, aby nadawała się do zastosowań przemysłowych na zewnątrz.

WYDAJNE URZĄDZENIE KLASY BIZNESOWEJ W KOMPAKTOWEJ OBUDOWIE

Te wydajne anteny pomagają w dostarczaniu wysoce wydajnej komunikacji o dużej przepustowości w zakresie danych przywieszek RFD zgodnych ze standardem EPC. Dzięki swojej konstrukcji wytrzymała antena AN720 jest niewrażliwa na deszcz, śnieg i skrajne temperatury, a tym samym idealnie nadaje się do zastosowania przy bramach rozładunkowych i w punktach sprzedaży na świeżym powietrzu.

KLUCZOWY ELEMENT KOMPLEKSOWEGO ROZWIĄZANIA FIRMY ZEBRA W ZAKRESIE TECHNOLOGII RFID

Anteny z serii AN700, które stanowią idealne uzupełnienie czytnika RFID FX7500 firmy Zebra, cechują się wyjątkowo kompaktową konstrukcją i eleganckim wzornictwem, co pozwala na ich dyskretne zamontowanie nawet tam, gdzie jest bardzo mało miejsca, np. pod ladą w punkcie sprzedaży.

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG W ZAKRESIE PLANOWANIA I ZARZĄDZANIA

Aby integracja anten RFID w przedsiębiorstwie przebiegła sprawnie i pomyślnie, Zebra oferuje kompleksowy pakiet usług całościowo obejmujących wybrane rozwiązanie i jego eksploatację – od wstępnego planowania i oceny po bieżące szkolenia i wsparcie techniczne.

AN720-L51NF00WEU
8596375038196

Zobacz także