ZEBRA SP5504 lewy przód
zoom_out_map

Antena RFID ZEBRA SP5504

Antena RFID do punktów sprzedaży Zebra SP5504

SP5504-SR01000SSEU
8596375097292
2 133,98 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Antena RFID do punktów sprzedaży Zebra SP5504

Śledzenie stanów magazynowych w punktach sprzedaży lub punktach obsługi klienta Ten czujnik rejestruje pozycje przechodzące przez linie kasowe, przez strefy zgłoszeń i odbioru wielokanałowego lub wszędzie tam, gdzie chcesz śledzić zapasy w obszarze o ograniczonej przestrzeni. Ekonomiczne rozwiązanie z anteną o wysokiej lokalizacji - antenę Zebra SP5504 RFID można zainstalować w wielu miejscach bez ryzyka zakłóceń.

GOTOWA DO UŻYTKU, ZINTEGROWANA ANTENA ZAWIERAJĄCA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE ELEMENTY

Wszystko, czego potrzebujesz, jest już zainstalowane w obudowie, skonfigurowane i gotowe do pracy. Wystarczy zamontować urządzenie na suficie lub na ścianie, by zacząć z niego korzystać.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU WŁASNYCH KOMBINACJI ANTEN

Zaawansowana, fabrycznie skonfigurowana i gotowa do użytku antena RFID Zebra została zaprojektowana po to, by sprawdzać się w najbardziej wymagających warunkach, takich jak zaplecza i alejki w magazynach, gdzie metal, fluorescencyjne światła i inne czynniki mogą powodować zakłócenia, lub przechowalnie i magazyny, w których konieczny jest bardzo precyzyjny zakres odczytu.

PROSTA INSTALACJA PLUG-AND-PLAY

Wdrożenie tego rozwiązania będzie niezwykle proste. Każde rozwiązanie z tej rodziny zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, w tym fabrycznie skonfigurowaną antenę, kabel koncentryczny oraz uchwyty montażowe. Po prostu zainstaluj urządzenia w odpowiednim miejscu i podłącz je do swojego czytnika RFID. To wystarczy, by zacząć zbierać informacje o Twoich przemieszczających się zapasach.

SP5504-SR01000SSEU
8596375097292

Zobacz także