Zebra FX9600 lewy przód
zoom_out_map

Stacjonarny skaner RFID ZEBRA FX9600

Rejestruj dane dokładnie i szybko, dzięki wykorzystaniu skanera RFID ZEBRA FX9600

FX9600-42325A50-WR
8596375051782
Ilość Portów
4 855,13 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Czytnik RFID stacjonarny do zastosowań przemysłowych Zebra FX9600

Maksymalna widoczność i wydajność procesów w najbardziej wymagających warunkach pracy razem z Stacjonarnym czytnikiem RFID Zebra FX9600. To skuteczne rozwiązanie na monitorowanie tysięcy różnych palet, skrzyń, artykułów, które codziennie przejeżdżają w obie strony przez bramy ładunkowe oraz są transportowane na terenie magazynu. Potrzebnej wydajności i funkcjonalności jest w stanie zapewnić FX9600 - tak niezbędnej do sprawnej obsługi tych wszystkich procesów.

Najwyższa wydajność

Czytnik stacjonarny RFID zapewnia wysoką czułość odbiornika fal radiowych, a także doskonałą wydajność i efektywność działania. Aby prowadzona działalność była bardziej zyskowna wymaganym staje się szybszy odbiór, inwentaryzacja, kompletowanie i wysyłka towaru. Czytnik FX9600 posiada osiem wysoce czułych monostatycznych portów radiowych, które zapewniają wyjątkowo wysoką czułość odbiornika fal radiowych niezbędną do osiągania najwyższej dokładności i większego zasięgu odczytu.

Bezpośrednia łączność bezprzewodowa

Czytnik stacjonarny RFID Zebra RFX9600 obsługuje klucz sprzętowy Wi-Fi/Bluetooth zapewniający bezpośrednią łączność bezprzewodową z siecią Wi-Fi oraz komputerami i urządzeniami obsługującymi komunikację Bluetooth. Łączenie go z punktem dostępowym za pomocą kabla staje się całkowicie zbędne. 

Najwyższa moc obliczeniowa w swojej klasie

Rozszerzona pamięć, a także najlepszy w swojej klasie procesor Texas Instruments AM3505 (600MHz) zapakowane do stacjonarnego czytnika Zebra FX9600 oferują wymaganą moc do wydajnej obsługi ruchu o wysokim natężeniu i zaawansowanych aplikacji oprogramowania.

Proste i szybkie wdrażanie dzięki obsłudze PoE i PoE+

Stacjonarny czytnik Zebra FX9600 posiada technologię PoE (802.3af) i PoE+ (802.3at), która pozwala wyeliminować czas wymagany do doprowadzenia zasilania do każdego czytnika, a co za tym idzie ograniczyć koszt doprowadzenia potrzebnej instalacji. Zasilanie 24 V, a także PoE zapewniają potrzebną moc wyjściową, eliminując utraty mocy ze względu na długie połączenia kablowe lub wydajność złączy. Wymagane pokrycie można zrealizować przy użyciu mniejszej liczby czytników dzięki maksymalnej wydajności RFID, maksymalnemu zakresowi odczyt, a także maksymalnie liczbie odczytanych znaków.

Wytrzymała konstrukcja dostosowana do pracy w trudnych warunkach

Niezwykle wytrzymała obudowa zaprojektowana i stworzona z odlewanego aluminium oraz uszczelnienie IP53 zapewniają wytrzymałość, która zapewnia maksymalny czas działania. Niestraszne czytnikowi stacjonarnemu Zebra FXC9600 wilgotne zakurzone obszary robocze o wysokich temperaturach lub temperaturach poniżej zera.

Opcjonalna większa liczba punktów odczytu na czytniku

W standardzie czytnik stacjonarny Zebra FX9600 posiada 4 porty do obsługi bram rozładunkowych i portali. Dla wymagających środowisk powstała wersja z 8 obsługiwanymi portami, która pozwala na znaczące obniżenie początkowych kosztów inwestycji, a także czas i koszty związane z wdrożeniem i zarządzaniem.

Możliwość dodania modemu komórkowego 4G LTE z obsługą GPS

Modem komórkowy 4G LTE z obsługą GPS dostępny jako opcja dla czytnika stacjonarnego Zebra FX9600 otwiera zupełnie nowe możliwości przed przedsiębiorstwami pozwalając na korzystanie z technologii RFID w terenie. Obecność czytnika FX9600 w ciężarówka umożliwia automatyczną weryfikację odbioru i dostawy towarów, palet lub przesyłek oraz zwrot artykułów transportowych takich jak tace na wypieki, pojemniki na pranie, skrzynki na pieczywo i kraty na piwo. Odbiornik GPS zamontowany w urządzeniu podaję dokładną lokalizację odczytu znaczników RFID pozwalając na widoczność miejsca oraz czasu ostatniego umieszczenia lub odbioru przesyłki bądź zasobu.

FX9600-42325A50-WR
8596375051782

Zobacz także