Zebra ST5500 prawy przód
zoom_out_map

Skaner przejścia ZEBRA ST5500

Skaner stacjonarny ZEBRA ST5500 pozwalający nadzorować ruch produktów 

ST5501-SR01000SSEU
8596375250000
Rodzaj montażu
7 070,27 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Śledź przepływ produktów z czytnikiem przejściowym Zebra ST5500

Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą detalicznym, dystrybutorem czy producentem, aby wykorzystać potencjał widoczności zapasów, musisz wiedzieć nie tylko o obecności oznakowanych pozycji ale również o tym, w którym kierunku one podążają. Podczas gdy standardowe czytniki RFID wykrywają tylko obecność, wstępnie skonfigurowany, przejściowy czytnik Zebry ST550 RFID śledzi przemieszczające się przedmioty i zapewnia widoczność zarówno obecności, jak i ich kierunku poprzez ważne punkty wejścia/wyjścia.

Nowa odsłona inteligencji biznesowej

Przejściowy czytnik Zebra ST5500 RFID śledzi kierunek ruchu, zapewniając dodatkową warstwę informacji biznesowych, dzięki czemu można lepiej zarządzać zapasami i zapobiegać stratom w sprzedaży, kradzieżom i nieplanowanemu przestojowi na hali produkcyjnej. Ponadto, dzięki danym uzyskiwanym w miarę upływu czasu, można zidentyfikować luki w procesach i usprawnić przepływy pracy związane z inwentaryzacją. ST5500 informuje, w którą stronę etykieta porusza się w portalu, dzięki czemu można ją automatycznie usunąć z magazynu, gdy przechodzi z magazynu do hali sprzedaży.

Zaprojektowany dla obszarów o zmiennym natężeniu ruchu

Przejściowy czytnik Zebra ST5500 RFID działa praktycznie w każdym miejscu w Twoim zakładzie - od głównych obszarów wejścia i wyjścia z budynku, w tym doków odbiorczych i załadunkowych, po wewnętrzne punkty przejściowe, takie jak magazyn i podłoga w zakładzie produkcyjnym - został on zaprojektowany z myślą o specyficznych potrzebach w trudnych obszarach, takich jak zaplecza i korytarze, gdzie metal czy światło jarzeniowe mogą powodować zakłócenia. Produkt ten doskonale sprawdza się również w korytarzach i miejscach wezwań, które wymagają bardzo wąskich zakresów odczytu.

Gotowy do użycia, łatwe wdrożenie

Wszystko, czego potrzebujesz, jest już wstępnie skonfigurowane i gotowe do pracy. Wystarczy podwiesić pod sufitem lub zamontować na ścianie, aby szybko i łatwo wdrożyć urządzenie. Nie ma potrzeby dodawania żadnych dodatkowych elementów, ponieważ czytnik zawiera zarówno czytnik jak i anteny w jednej obudowie. Przenieś swoją przewagę konkurencyjną na wyższy poziom i zyskaj wyższy poziom inteligencji magazynowej dzięki przejściowemu czytnikowi RFID ST5500 firmy Zebra.

ST5501-SR01000SSEU
8596375250000

Zobacz także