Zebra ET51 prawy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET51

Wzmocniony tablet ZEBRA ET51 klasy korporacyjnej, odporny na upadki i trudne warunki pracy

ET51CE-G21E-00A6
8596375201521
Procesor
Pamięć
Rozdzielczość Ekranu
Wersja Systemu
Dołączony skaner
5 106,28 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Tablet z systemem Android Zebra ET51

Tablet Zebra ET51 to urządzenie z estetyką konsumencką i funkcjami klasy korporacyjnej. Występuje w wersji z wyświetlaczem dotykowym 8.4" oraz 10.1" w rozdzielczości 2560x1600 pixeli. Dodatkowo do wyboru mamy warianty z systemem operacyjnym Windows 10 Enterprise lub Android 11 z możliwością aktualizacji do Android 14. Tablet ET51 został wyposażony w przednią i tylną kamerę, interfejs USB oraz bezprzewodową komunikację Bluetooth, NFC i Wi-Fi. Wysoka norma szczelności IP65 gwarantuje dużą odporność na wpływ pyłu i wody co pozwala na pracę z tabletem nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Tablet Zebra ET51 klasy korporacyjnej posiada wszystkie funkcje potrzebne w małych i dużych przedsiębiorstwach.

Wysoka wytrzymałość i gotowość do użytku w budynkach i na zewnątrz

ET51 to tablet klasy korporacyjnej, którego nic nie powstrzyma przed realizacją powierzonych zadań. Jest odporny na wilgoć w postaci deszczu, śniegu, rozlanego płynu czy nawet silnego strumienia wody z węża. Zgodnie z klasą szczelności IP65 jest również odporny na kurz, pył, mróz czy wysokie temperatury. Dzięki opcjonalnej oprawie ochronnej można praktycznie podwoić parametry dotyczące upadku na beton z wysokości 3,2 ft/1 m do 5,9 ft/1,8 m.

Zaawansowany technologicznie ekran dotykowy

Pracownicy mogą wybrać preferowany tryb wprowadzania danych: palcem (w rękawiczce lub bez) albo gdy potrzebna jest nieco większa precyzja także rysikiem. Tablet korporacyjny Zebra ET51 umożliwia dowolny tryb wprowadzania danych, działa nawet przy mokrym wyświetlaczu, co pozwala pracownikowi dostosować urządzenie do swoich wymagań i przyspieszyć jego pracę.

Niezawodne zasilanie z opcjonalną baterią

Wymienna bateria sprawia, że tablet ET51 nie musi być wyłączany w celu naładowania — wystarczy w dowolnym momencie wymienić baterię na inną, w pełni naładowaną. Jeśli wymagane jest stałe zasilanie podczas najdłuższych zmian, wystarczy dodać drugą opcjonalną baterię z możliwością szybkiej wymiany przy użyciu innowacyjnej nasadki z gniazdami rozszerzeń pozwalającej na nawet dwukrotne wydłużenie czasu pracy baterii.

Największa wydajność ładowania

Montowane na ścianie lub stawiane na blacie rozwiązania do ładowania pozwalają na ładowanie w dowolnym miejscu w zakładzie. Unikalna podstawka ShareCradle zapewnia oszczędność miejsca i kosztów na zapleczu, oferując wspólną bazę do ładowania wszystkich komputerów mobilnych i tabletów marki Zebra — wystarczy włożyć odpowiednie nakładki urządzeń do gniazd ładowania. Rozwiązania do ładowania w postaci stacji dokującej przeznaczone do samodzielnego tabletu lub tabletu w oprawie ochronnej zawierają trzy porty USB, jeden port Ethernet oraz HDMI, oferując wszystkie opcje łączności potrzebne do korzystania z tabletu firmowego Zebra ET51 jako rozwiązań stacjonarnych i nie tylko. Urządzenie można również naładować przez port USB typu C.

Zaawansowane skanowanie

Tablet klasy korporacyjnej ET51 można rozszerzyć dodając mechanizm skanowania SE4710 firmy Zebra w przypadku lekkich zadań skanowania. Jeśli na co dzień pracownicy stają przed koniecznością zwiększenia częstotliwości skanowania możemy rozważyć opcje z modułem SE4750. Można też wybrać dowolny skaner Bluetooth firmy Zebra, aby sparować go z tabletem ET51. W przypadku okazjonalnego skanowania wystarczy użyć tylnego zintegrowanego kolorowego aparatu fotograficznego 8 Mpix. Bez względu na to, którą opcję skanowania wybierzesz, możesz liczyć na najwyższą wydajność. Skanery te oferują inteligentne obrazowanie PRZM oraz zaawansowane algorytmy, umożliwiając pracownikom szybki i dokładny odczyt praktycznie dowolnych kodów kreskowych 1D i 2D bez względu na to w jakim są stanie – słabo wydrukowane, zabrudzone czy nawet uszkodzone.

ET51CE-G21E-00A6
8596375201521

Zobacz także

Akumulator...

Cena 504,31 zł

Akumulator LITOWO-POLIMEROWY do tabletu ZEBRA ET51 i ET56 z...

Akumulator...

Cena 495,32 zł

Akumulator LITOWO-POLIMEROWY do tabletu ZEBRA ET51 i ZEBRA...