Zebra WT6300 lewy przód
zoom_out_map

Komputer mobilny ZEBRA WT6300

 Komputer mobilny ZEBRA WT6300 do noszenia na ramieniu, umożliwiające pełne uwolnienie dłoni

WT63B0-TS0QNERW
8596375239791
Bateria
Klawiatura
9 962,33 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Ultra wytrzymały komputer naramienny Zebra WT6300

Komputer naramienny WT6300 z systemem Android klasy przemysłowej to następca modelu WT6000 wzbogacony o szereg dodatkowych funkcji wpływających na jeszcze większa wydajność i dokładność realizacji zamówień. W porównaniu z WT6000 model WT6300 posiada ponad dwukrotnie większą moc obliczeniową, 50% więcej pamięci RAM oraz czterokrotnie więcej pamięci Flash. Dzięki możliwości zastosowania dodatkowych akcesoriów jak skaner pierścieniowy czy zestaw słuchawkowy pracownicy mogą liczyć na obsługę urządzenia praktycznie bez użycia rąk.

Wzmocniona konstrukcja

Wytrzymała konstrukcja jest gotowa na praktycznie każde warunki pracy. Urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne, a zabezpieczony szkłem Gorilla wyświetlacz — odporny na pęknięcia i zarysowania. WT6300 to jedyny komputer do noszenia zatwierdzony do użytku w mroźniach. Bateria będzie sprawnie działać w temperaturze poniżej zera, a test odporności na upadki przeprowadzono w całym zakresie temperatur roboczych — dzięki temu można mieć pewność, że wykorzystane w urządzeniu tworzywa sztuczne nie stracą swoich właściwości i nie pękną po upuszczeniu w mroźni. Wyświetlacz automatycznie rozpoznaje obsługę w rękawicach i odpowiednio dostosowuje czułość ekranu, który działa bez zarzutu, nawet jeśli jest mokry.

Łatwa i szybka migracja

WT6300 umożliwia łatwą i opłacalną migrację z systemu Windows CE i starszych modeli komputerów mobilnych do noszenia. Dzięki opcjonalnej klawiaturze z łatwością można przejść na system Android — nie trzeba zmieniać wyglądu i sposobu obsługi dotychczasowych aplikacji ani modyfikować procesów roboczych. Użytkownicy mogą wciąż korzystać z dobrze znanego interfejsu opartego na klawiszach, co praktycznie eliminuje konieczność szkoleń. A skoro miękka klawiatura nie zabiera miejsca na samym ekranie, można stworzyć aplikacje dostarczające na jednym ekranie większej ilości informacji. Wszystkie akcesoria do WT6000 działają także z modelem WT6300, co zapewnia ochronę inwestycji w zakupione wcześniej akcesoria.

Wydajna bateria

Model WT6300 można wyposażyć w baterię o zwiększonej pojemności i w ten sposób zapewnić personelowi nieprzerwane zasilanie podczas dłuższych zmian. Możemy ją wymienić podczas pracy urządzenia — nie musimy go wyłączać ani zamykać żadnych aplikacji. PowerPrecision Console to aplikacja dostępna bezpłatnie w ramach Mobility DNA. Zapewnia dostęp do szeregu informacji na temat stanu baterii PowerPrecision+. Umożliwia ona identyfikowanie i usuwanie starszych baterii, których nie da się już do pełna naładować, zanim zaczną powodować spadek wydajności pracowników. Obudowę komputera mobilnego WT6300 można dezynfekować przy użyciu stosowanych powszechnie środków odkażających, łatwo jest więc zapobiegać przenoszeniu się zarazków pomiędzy pracownikami na firmowych urządzeniach.

Wysokiej jakosci, wydajne łącze bezprzewodowe

Ulepszona obsługa Wi-Fi umożliwia niezawodne, niezakłócone połączenia bezprzewodowe. Sparowanie komputera mobilnego WT6300 z oferowanym przez firmę Zebra skanerem pierścieniowym Bluetooth oraz zestawem nagłownym pozwala stworzyć kompleksowe rozwiązanie bezprzewodowe. Obsługa standardu Bluetooth 5.0 zapewnia niezrównaną wydajność i zasięg łączności Bluetooth. Korzystając ze sparowanego skanera pierścieniowego marki Zebra, użytkownicy, w celu szybkiego udokumentowania stanu towaru, mogą również wykonywać zdjęcia. WT6300 — odpowiednie wyposażenie pracowników przygotowanych do obsługi handlu detalicznego, sektora produkcji, dystrybucji, sektora magazynowego, transportu i logistyki.

Prostota wdrażania i aktualizacji

Jeśli firma korzysta także z innych urządzeń marki Zebra, wspólna platforma upraszcza wdrożenie nowych urządzeń, zarządzanie nimi i przeniesienie stosowanych dotychczas aplikacji. Komputer do noszenia WT6300 stanowi doskonałe przygotowanie na wymagania przyszłych zastosowań: urządzenie pracuje na najnowocześniejszej wersji systemu Android 10 i zapewnia możliwość aktualizacji do wersji Android 11. Urządzenia te mają 10-letni cykl eksploatacji, co oznacza, że komputery kupione dzisiaj będą dostępne dla pracowników w przyszłości — WT6300 będzie nadal dostępny w sprzedaży przez pięć lat, a następnie zostanie objęty wsparciem technicznym przez kolejnych pięć lat po zakończeniu sprzedaży. Dzięki usłudze LifeGuard™ for Android™, dostępnej w ramach umowy serwisowej Zebra OneCare, przez cały ten okres 10 lat można korzystać z aktualizacji systemu operacyjnego i poprawek zabezpieczeń niezbędnych do tego, aby odpowiednio chronić swoje urządzenia i dane.

WT63B0-TS0QNERW
8596375239791

Zobacz także