ZEBRA SR5502 lewy przód
zoom_out_map

Antena RFID ZEBRA SR5502

Antena RFID Zebra SR5502 do zastosowań na zapleczu i w magazynach

SR5500-SR01000SSEU
Rodzaj montażu
Ilość Anten
1 430,43 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Antena RFID Zebra SR5502 do zastosowań na zapleczu i w magazynach

Śledzenie zapasów na zapleczu od "przybycia do wysyłki"

Rozpocznij cykl śledzenia, wykrywając i rejestrując ruch zapasów oznaczonych etykietami RFID od momentu ich wejścia na zaplecze do momentu ich opuszczenia przy pomocy Anteny RFID Zebra SR5502. Obsłuż dużą ilości znaczników przy lepszej dokładności i szybkości odczytu. Instalacja jest prosta - wystarczy zamontować dostarczony wspornik i włożyć czujnik Backroom SmartLens. Eliminacja konieczności instalowania gniazdek elektrycznych dzięki technologii Power-over-Ethermet (PoE) - idealnej dla typowych, złożonych środowisk zaplecza. Wystarczy włączyć urządzenie i już można działać.

GOTOWA DO UŻYTKU, ZINTEGROWANA ANTENA ZAWIERAJĄCA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE ELEMENTY

Wszystko, czego potrzebujesz, jest już zainstalowane w obudowie, skonfigurowane i gotowe do pracy. Po prostu zamontuj antenę na suficie lub na ścianie, by rozpocząć pracę w szybki i prosty sposób.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU WŁASNYCH KOMBINACJI ANTEN

Zaawansowana, fabrycznie skonfigurowana i gotowa do użytku antena RFID Zebra została zaprojektowana po to, by sprawdzać się w najbardziej wymagających warunkach, takich jak zaplecza i alejki w magazynach, gdzie metal, fluorescencyjne światła i inne czynniki mogą powodować zakłócenia lub przechowalnie i magazyny, w których konieczne jest, by towar był widoczny.

PROSTA INSTALACJA PLUG-AND-PLAY

Wdrożenie tego rozwiązania będzie niezwykle proste. Każde rozwiązanie z tej rodziny zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, w tym fabrycznie skonfigurowaną antenę, kabel koncentryczny oraz uchwyty montażowe. Po prostu zainstaluj urządzenia w odpowiednim miejscu i podłącz je do swojego czytnika RFID. To wystarczy, by zacząć zbierać informacje o Twoich zapasach.

SR5500-SR01000SSEU

Zobacz także